Hledáme lidem práci Manpower

Projektant elektropohonů těžních strojů

Lokalita Karviná
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta z oblasti výroby těžební techniky, hledáme vhodného kandidáta na pozici!

Popis pozice:

- projektování a instalace elektropohonů
- oživování strojů a testování u zákazníka
- vedení příslušné technické dokumentace
- spolupráce s dalšími odděleními

Profil kandidáta:

Vhodný profesní profil pro tuto pozici:
- člověk, který je schopen myslet koncepčně
- elektrotechnické vzdělání a vyhl. 50
- chuť cestovat do zahraničí a oživovat stroje u zákazníků
- znalost angličtiny a ruštiny alespoň na mírně pokročilé úrovni
- znalost práce v AutoCADu (ECDCAD, VAEplan výhodou)

Nabízíme:

- stanete se důležitou součástí našeho týmu – obsazovaná pozice je pro nás klíčová
- fixní mzda + čtvrtletní prémie
- stravenky
- jazykové vzdělávání

  • Nusle, Praha
  • Nikoleta Dzurendova
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. ledna
  • Pardubice
  • Davidová Naděžda
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 27. dubna
  • Projektant
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 14. září
  • Písek
  • Markéta Foldynová
Zveřejněno: 24. prosince
  • Pohořelice, Brno-venkov
  • Delirest Services s.r.o.
Zveřejněno: 27. února

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

auto den dokumentace elektro hledám HR IT kandidát mzda náplň práce pozice práce SOU spolupráce stravenky technik vedení vhodné vhodný vzdělání vzdělávání zahraničí znalost CAD dokument instalace jazyk kov náplň oblast oblasti oddělení pohon PR prémie profesní profi projekt projektová projektování součást stroj technické techniky test tým výroby zákazník