Hledáme lidem práci Manpower

Kontrola kvality v Mladé Boleslavi - svozy zajištěny, 100 Kč stravenky, mzda 160 Kč/hod.!

Lokalita Mladá Boleslav
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Chcete si vydělat?

Můžete nastoupit ihned?

Nabízíme pracovní pozici kontrolor kvality v Mladé Boleslavi!

Svozy z Liberce zajištěny!

Popis pozice:

Jedná se o kontrolu kvality ve třísměnném režimu.

Mzda 160 Kč/hod.

Profil kandidáta:

- zkušenosti s kontrolou kvality

- ochota nástupu ihned

- dobrý zrak

Nabízíme:

- mzda 160 Kč/hod.

- stravenky 100 Kč/hod.

- nástup ihned

  • Proseč, Chrudim
  • Jitka Teplá
  • 9 500 – 10 500 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 11. srpna
  • Přelouč
  • Manpower
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. července

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Mladá Boleslav, Nymburk

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

AJ Boleslav IT kandidát kontrolor kvality mzda náplň práce pozice práce pracovní režim stravenky zkušenosti kontrola náplň PR profi vydělat zkušenost