Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

KONSTRUKTÉR s NJ (35-55.000 Kč)

Lokalita Český Krumlov
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 35.000 – 55.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Jste technicky založený člověk, který má alespoň částečnou praxi v oblasti 3D konstrukce? Hledáte nové výzvy a možnost dalšího rozvoje?
Pak jste to právě Vy, koho hledáme! Neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Výrobní mezinárodní společnost se silným zázemím a hledá pro rozšíření svého týmu novou posilu na pozici:

KONSTRUKTÉR s NJ (35–55.000 Kč)

Pracovní náplň:

  • Návrhy konstrukčních změn
  • Příprava potřebných podkladů a dokumentů
  • Spolupráce s vývojovým oddělením v zahraničí

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Komunikativní NJ
  • Znalost 3D konstrukce v rámci kreslícího programu
  • Řidičský průkaz sk. B a možnost dojíždění vlastním automobilem

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní, mezinárodní společnosti
  • Možnost seberealizace
  • Finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na stravování
  • Týden dovolené navíc
  • Pozice je vhodná pro muže i ženy
  • Místo výkonu práce: Český Krumlov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu Odpovědět na inzerát.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

  • Brno
  • P K I - Teplotechna Brno spol. s r.o.
  • 26 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. února
  • Rajhradice
  • AZP Brno s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Brno
  • Brno
  • VÍNO HRUŠKA s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Brno
  • Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
  • od 18 300 Kč
  • Vracov
  • Josef Svitálek
  • 22 000 – 35 000 Kč
  • Chudenín
  • TRAKLIS s.r.o.
  • od 27 000 Kč
  • Česká Třebová
  • VINGROUP s.r.o.
  • od 18 500 Kč
  • Mšec
  • Jiří Šuma
  • Břeclav
  • PKZ Keramika Poštorná a.s.
  • od 17 700 Kč

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

auto automobil Český Krumlov den dění email hledám hodnocení HR job jobs Krumlov kurz kurzy mezinárodní místo mobil možnost nabídka nabídka práce náplň práce nové ohodnocení pozice práce pracovní příspěvek rozvoj společnost společnosti spolupráce stabilní stravování týden týden dovolené navíc v zahraničí vhodná výkon zahraničí znalost životopis dokument dovolené finanční jazyk kov místo výkonu práce náplň národní navíc oblast oblasti oddělení PR pracovní náplň program příprava technické tým výrobní zkušenost