Hledáme lidem práci Manpower

MISTR – pouze ranní směna!

Lokalita Zruč nad Sázavou
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro nadnárodní společnost zabývající se výrobou výměníků tepla a zpracováním plechu na zakázku hledáme do týmu nového kolegu.

Popis pozice:

  • vedení týmu pracovníků
  • rozplánování práce podřízeným, jejich kontrola
  • zodpovědnost za přidělenou linku a za správně zpracovanou zakázku

Profil kandidáta:

  • min.SOU (strojní vzdělání velkou výhodou)
  • praxe z obdobné pozice ve strojírenské firmě vítána
  • zkušenosti s vedením kolektivu, časovou flexibilitu, zodpovědnost
  • znalost MS Office

Nabízíme:

  • příjemné a přátelské pracovní prostředí (bez hluku, bez prachu)
  • motivující finanční ohodnocení
  • měsíční a kvartální bonusy dle výkonu
  • stravenky 100,-
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zaškolení od zkušených kolegů!!!
  • nástup možný ihned

Místo pracoviště: Zruč nad Sázavou

  • Miroslav
  • STRABAG BMTI s.r.o.
  • od 26 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. července
  • Lom, Tábor
  • WALBO ENGINEERING s.r.o.
  • od 37 000 Kč
Zveřejněno: 28. července
  • Nivnice
  • Teknia Uhersky Brod, a.s.
  • 27 000 – 32 500 Kč
Zveřejněno: 21. března
  • Bílá Třemešná
  • Zvičinské uzeniny a lahůdky s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 29. prosince
  • Nové Hrady, Ústí nad Orlicí
  • MAVI s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 13. listopadu
  • Olomouc
  • Spolek Trend vozíčkářů Olomouc
  • od 30 000 Kč
  • Ostrava
  • Ollero s.r.o. "v likvidaci"
  • 19 000 – 26 000 Kč
  • Ostrava
  • 1st International School of Ostrava -…
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Ostrava
  • BEST, a.s.
  • od 22 000 Kč
  • Jičín
  • AEK 120 a.s.
  • Nová Paka
  • Trans Logistic CZ s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Brno
  • FAMKO, spol. s r. o.
  • 18 000 – 20 000 Kč
  • Hradec Králové
  • VALC, s.r.o.
  • 23 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 14. listopadu
  • Prasek
  • OBEC PRASEK
  • 19 730 – 28 920 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Uhlířské Janovice, Benešov, Pelhřimov, Mnichovice, okres Praha-východ, Poděbrady

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

AJ bonus bonusy den hledám Hluk hodnocení IT kandidát místo mistr nad Sázavou náplň práce nová nové odpovědnost Office ohodnocení OZP penzijní připojištění plán plánování pojištění pozice práce pracoviště pracovní pracovní prostředí pracovník praxe prostředí připojištění příspěvek SOU společnost stravenky školení vedení výkon vzdělání zkušenosti znalost Zruč Zruč nad Sázavou dovolené finanční kolektiv kontrola měsíční náplň národní penzijní PR profi přátelské příjemné směna stroj tým vedení týmu zkušenost