Hledáme lidem práci Manpower

Strojní konstruktér - nový automotive projekt!!!

Lokalita Tábor
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Chcete se podílet na rozběhu nového automotive projektu pro Švédského výrobce nákladních automobilů?

Baví vás konstrukce a chcete najít uplatnění v prosperující společnosti na Táborsku?

Ať už jste čerstvým absolventem školy se strojírenským zaměřením nebo jste již stihl nasbírat řadu zkušeností z praxe, u nás jste na té správné adrese!

Stabilní automotive společnost, která se mimo jiné zabývá vývojem snímačů hladiny pro automobilový průmysl, hledá do svých řad nového kolegu na pozici Strojní konstruktér.

Popis pozice:

  • Řízení konstrukčních prácí
  • Návrh a realizace nových konstrukční řešení výrobků a nových modelů, vzorů a typů výrobků
  • Optimalizace stávajících konstrukcí
  • Navazující návrhy strojního vybavení a nářadí ve výrobě autoelektroniky
  • V případě nulové praxe vás čeká 3-měsíční intenzivní zaškolení s instruktorem :)
  • V případě bohaté praxe přičichnete k úplně novému projektu při vývoji nových moderních zařízení a posunete se ve své kariéře zas o krůček dopředu :)

Profil kandidáta:

  • Vzdělání v oboru strojírenství a strojírenská výroba
  • Znalost systému SolidWorks, technického kreslení ve strojírenství a tvorby 3D modelů.
  • Znalosti v oblasti materiálů a komponent pro elektrotechniku a jejich vlastnosti
  • Znalosti v oblasti plastů - druhy, vlastnosti, technologie zpracování
  • Součásti a mechanismy jemné mechaniky
  • Angličtina na úrovni porozumění textu - četba technické dokumentace

Nabízíme:

  • Velmi zajímavou nástupní mzdu s postupným navyšováním po zaškolení
  • V případě, že jste absolvent/ka, čeká Vás 3 měsíční intenzivní zaškolení v rámci interního kariérního plánu
  • Interní a externí odborná školení
  • Kreativní práci na projektech pro přední světové výrobce automobilů
  • Neustálý kontakt s moderními trendy v oblasti automotive
  • Možnost seberealizace v rámci návrhu nových produktů
  • Spoluúčast na rozhodování o technickém řešení
  • Příspěvek na stravování
  • Práce ve stabilní a dobře prosperující společnosti

  • Chodov, Sokolov
  • CHODOS CHODOV s.r.o.
  • 18 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. února
  • Bílina
  • SORTING Solutions s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 2. března
  • Slavkov, Uherské Hradiště
  • Obchodní společnost KREDIT, spol. s r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 12. ledna
  • Šakvice
  • ATRIMA spol. s r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 8. listopadu
  • Havlíčkův Brod
  • ELE-TECH HB s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 9. září

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

absolvent AJ angličtina auto automobil Bor dokumentace druh elektro elektrotechnik EU interní kandidát měření mobil možnost náplň práce nové plán plat postup pozice práce praxe příspěvek řízení SOU společnost společnosti stabilní stravování školení Tábor technik technologie trendy uplatnění výroba vzdělání vzor znalost znalosti automobilový průmysl díl dokument externí kariérní kontakt kreativní materiál měsíční model náklad náplň oblast oblasti obor odbor odborná PR profi projekt průmysl případ řešení součást stroj strojírenství systém školy technické technolog trend vybavení zkušenost