Hledáme lidem práci Manpower

Vedoucí skladu

Lokalita Rychnov nad Kněžnou
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nového kolegu/yni na pozici Vedoucího skladu, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující společnosti. Společnost se zabývá výrobou komponent pro automotive průmysl. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Popis pozice:

Řízení skladu a skladových zásob z hlediska interní logistiky

Nastavování/zlepšování interních procesů (5S, lean management..) a přinášet podněty na změny v řízení, zavádění a monitorování procesů ve skladu

Práce v SAP systému – Warehouse management + externí skladovací systémy

Vedení týmu o celkové velikosti 30-40 lidí (7 přímo), Odpovědnost za dosažení nastavených KPI

Odpovídá za dodržování zásad bezpečnosti práce a požární ochrany

Provádí pravidelný reporting, spolupracuje s ostatními odděleními společnosti, vede personální agendu a úzce spolupracuje s personálním oddělením.

Zodpovídat za včasnost zásobování výrobní linky materiálem

Provádět přípravu a účastnit se auditů procesů a společnosti, organizovat inventury

Vést technickou správu svěřené manipulační techniky a dalšího majetku ve správě logistiky

Profil kandidáta:

SŠ/VŠ nejlépe technického směru + praxi v automotive společnosti podmínkou (Praxi s řízením skladu a skladových zásob v Automotive výhodou)

Anglický, popřípadě německý jazyk na úrovni min B1/B2 podmínkou (zejména běžná automotive + technická terminologie)

MS Office uživatelská znalost podmínkou (zejména Outlook, excel)

Zkušenosti s prací v systému SAP

Prokazatelná znalost Lean Managementu

Nabízíme:

Velmi zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností a dosažených výsledků

Pružná pracovní doba, hlavní pracovní poměr

Služební telefon, notebook

13 plat dle hospodářských výsledků

5 týdnů dovolené, Možnost home office (2dny/měsíc)

Příspěvky na dětské rekreace

Příspěvek na obědy, dotované nápoje

Poukázky Flexi Pass, Odměny za životní a pracovní výročí

Zvýhodněný zaměstnanecký tarif pro soukromé účely (i pro rodinu)

  • Louny
  • GESTAMP LOUNY s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. prosince
  • Brno-město
  • Robert Glos
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 4. ledna
  • Frýdek-Místek
  • Specialist Service, s.r.o.
Zveřejněno: 23. listopadu
  • Popůvky, Brno-venkov
  • KROSIT s.r.o.
  • 18 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 15. prosince
  • Velká Bíteš
  • TOPSET s.r.o.
  • 20 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 24. března
  • Písek
  • J.E.N. Components s.r.o.
  • 16 800 – 18 400 Kč
Zveřejněno: 4. února
  • Kunovice, Uherské Hradiště
  • BRM AERO, s.r.o.
  • 17 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 9. února
  • Ústí nad Orlicí
  • ACE Trade spol. s r.o.
  • od 21 000 Kč
Zveřejněno: 18. února
  • Trutnov
  • JYSK s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 23. února
  • Dolní Dobrouč
  • USSPA, s.r.o.
  • 24 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 22. února
  • Milotice nad Bečvou
  • IPG Plasty s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 11. října
  • Nové Veselí
  • EFKO - karton, s.r.o.
  • od 17 500 Kč
Zveřejněno: 15. listopadu
  • Budišov nad Budišovkou
  • Linaset, a.s.
Zveřejněno: 5. ledna
  • Úpice
  • BP Lumen s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 27. února
  • Liberec
  • SPELDE s.r.o.
  • 16 280 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 20. května
  • Písek
  • Miroslav Švec
  • 120 – 150 Kč / hod
Zveřejněno: 27. dubna
  • Trutnov
  • EMERGE, a.s.
Zveřejněno: 4. července
  • Znojmo
  • TOS ZNOJMO, akciová společnost
  • 17 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 18. září
  • Jindřichův Hradec
  • DAMVEL JH s.r.o.
  • od 19 000 Kč
Zveřejněno: 2. listopadu
  • Sezimovo Ústí
  • George Bohlenberger
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 13. dubna
  • Mladá Boleslav
  • ACCUMALUX M.B. s.r.o.
Zveřejněno: 29. května
  • Louny
  • AGROFIM CZECH s.r.o. v likvidaci
  • 20 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 17. září
  • Radošovice, Strakonice
  • BISO - Keibel s.r.o.
  • od 24 000 Kč
Zveřejněno: 7. srpna
  • Karviná
  • Střední škola techniky a služeb,…
  • od 17 070 Kč
  • Jihlava
  • Michal Vlček
  • od 25 000 Kč

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

AJ audit auto bezpečnost bonus bonusy den dění doba dodržování hlavní hledám hodnocení home office HR interní IT kandidát Luže management měsíc možnost náplň práce nové odměny odpovědnost Office ohodnocení plat pozice práce pracovní pracovní doba pracovní poměr pružná pracovní doba příspěvek reporting řízení sklad služební SOU společnost společnosti tarif technik telefon uživatelská znalost vedení vedoucí zaměstnanec zkušenosti změny znalost anglický člen dny dovolené externí finanční jazyk kov linky logistik materiál náplň německý německý jazyk oddělení ochrany Ostatní personální poměr PR proces procesů profi projekt průmysl pružná přátelské případ příspěvky report rok stav systém systémy technická technické techniky terminologie tým uživatel vedení týmu výrobní zaměstnanecký zkušenost životní