Technik elektroniky - bez nočních směn! Ostrava

Lokalita Ostrava
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Aneta Fišerová, zobrazit tel. číslo

Máte zkušenosti s opravou notebooků a hledáš novou příležitost nebo jste zrovna dostudoval/a elektro obor a hledáte příležitost jak nakopnout svojí kariéru ? Hledáme právě Vás!

Popis pozice:

  • Analýza problémů u výrobku
  • Nalezení a oprava závady
  • Test jejich funkčnosti
  • Provedení reportu o opravě do interního systému
  • Zajištění správných pracovních postupů

Pracuje se u nás v jednosměnném provozu s volnými víkendy.
Práce probíhá v moderní klimatizované hale v Ostravě.

Profil kandidáta:

  • Požadujeme od Vás:
  • Středoškolské vzdělání elektrotechnického typu (podmínkou)
  • Vyhláška 50§5 a vyšší (podmínkou)
  • Schopnost pracovat samostatně, ale zároveň být součástí týmu
  • Zaslání životopisu elektronicky

Nabízíme:

  • Měsíční výdělek až 30.000,- Kč
  • Nástupní bonus 10.000,- Kč
  • Příplatky za případné přesčasy (nepovinné)
  • Bonusy za docházku
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu a na praní pracovního oděvu
  • Dovolenou navíc

Pokud jste dočetl/a inzerát až sem a splňuješ všechny předpoklady, zašlete mi životopis pomocí tlačítka níže nebo na e-mailovou adresu e-mail přes odpovědní formulář

Těším se na spolupráci.

Máte zájem o tuto nabídku?