Hledáme lidem práci Manpower

Hlavní Účetní

Lokalita Přelouč
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici Hlavní účetní, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující výrobní firmy. Společnost se zabývá výrobou vojenské techniky pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšit se můžete na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Přelouč

Popis pozice:

vedení a zpracování kompletního účetnictví společnosti, zejména:

zpracování DPH – vysoký podíl dovozů a vývozů, z i mimo EÚ

zpracování kontrolního hlášení

denní práce s bankou, platební operace, účtování o majetku

pravidelné účtování, logická kontrola účetnictví

silniční daň, zpracování DPPO

vyhotovování hlášení Intrastat

vyhotovování statistických výkazů za společnost

účast při roční závěrce, spolupráce s auditory

komunikace s finančním úřadem, reporting, zpracování finančních analýz

úzká spolupráce s finančním ředitelem společnosti

Profil kandidáta:

min. SŠ vzdělání, praxe ve výrobní firmě na obdobné pozici

velmi dobrou orientaci v oblasti financí, účetnictví, daní a kalkulací

velmi dobré analytické a systémové myšlení

znalost práce v prostředí MS Office – MS Excel …

znalost účetního programu Helios Green výhodou

řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

zajímavé finanční ohodnocení

5 týdnů dovolené

dotované stravování

firemní akce a teambuildingy

bonusy dle toho jak se daří společnosti

  • Ústí nad Labem
  • Kateřina Marksová
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. října
  • Pardubice
  • GeaCert, s.r.o., v likvidaci
Zveřejněno: 9. listopadu
  • Pardubický kraj
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
Zveřejněno: 16. února
  • Uherské Hradiště
  • Gourmet Invest a.s.
Zveřejněno: 12. listopadu
  • Ostrava
  • BEWIT Natural Medicine, s.r.o.
Zveřejněno: 23. března
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • reoplan cz s.r.o. v likvidaci
Zveřejněno: 21. července
  • Příbram
  • CENTRUM SOCIÁLNÍCH A ZDRAVOTNÍCH SLUŽEB…
Zveřejněno: 18. května
  • KASVO spol. s r.o.
Zveřejněno: 2. října
  • Loučná pod Klínovcem
  • Königsmühle s.r.o.
Zveřejněno: 10. ledna
  • Brno
  • UNIFAST spol. s r.o.
Zveřejněno: 16. prosince

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pardubice, Kutná Hora, Kolín, Hradec Králové, Nymburk, Jaroměř, Jičín, Dvůr Králové nad Labem, Havlíčkův Brod

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

AJ akce audit auditor bonus bonusy daň den DPP hlavní hlavní účetní hledám hodnocení HR iOS IT kandidát komunikace místo náplň práce Office ohodnocení plat pozice práce praxe prostředí Přelouč reporting ředitel SOU společnost společnosti spolupráce stravování teambuilding technik účetní úřad vedení výkon vysoký vzdělání zaměstnanec znalost české člen díl dobro dovolené DPH finanční firemní firmy kontrola místo výkonu práce myšlení náplň oblast oblasti operace PR profi program projekt přátelské report roční řidič systém techniky tým účetnictví vojenské výrobní zahraniční zaměstnanecký