Hledáme lidem práci Manpower

Hledá se Linux&Windows aplikační admin do nekorporátního prostředí!

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Ryze česká společnost, jenž už 23 let vyvíjí SW řešení v oblasti elektronických plateb a digitální identity do svého týmu hledá Juniorní i Seniorní kolegy na pozici Linux&Windows aplikační admin!

Týmy zajišťují, aby přihlašování i platby na internetu byly bezpečné, proto jejich služeb v současnosti využívá v ČR více jak 2 miliony lidí. Podílíte se tak na vývoji systému pro Státní tiskárnu cenin nebo velké banky.

Popis pozice:

Hledáme parťáka, který se podílí na správě systémů, jejich implementaci, bude navrhovat vylepšení, rychlejší a efektivnější postupy. Dodávají a spravují autentizační a transakční systémy pro největší české banky, do telekomunikací i nejznámějších retailových firem.

Na starosti budete mít:

  • Testování, administraci a podporu provozu serverových aplikací,
  • Podporu vývojového oddělení,
  • Spolupráci na vývoji zákaznických aplikací,
  • Řešení technických komplikací a nestandardní situace u zákazníka (85 % času v kanceláři, 15 % času výjezdy k zákazníkům),
  • Tvoření dokumentace

Profil kandidáta:

  • Znalost klientských systémů MS Windows
  • Znalost administrace OS Windows server a OS Linux Server
  • Alespoň základní znalost SQL
  • Uvítáme alespoň základní znalost skriptování v Powershellu a Bash

Nabízíme:

  • Nekorporátní prostředí, práce je tak velmi různorodá
  • Relevantní ohodnocení a podíl z projektu
  • 13. a 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • Výhodné půjčky na bydlení
  • Zázemí pro cyklisty (kolárnu, sprchu, šatnu)
  • Neomezené množství čerstvé kávy
  • Stravenky
  • Každodenní dávka čerstvého ovoce

  • Nová Ves, Třebíč
  • MANN + HUMMEL Service s.r.o.
  • 23 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. února
  • Praha
  • Agentura Salvia, s.r.o.
  • 50 000 – 59 999 Kč
Zveřejněno: 15. srpna
  • Benešov
  • Vyšší odborná škola a Střední…
  • 14 600 – 17 070 Kč
Zveřejněno: 1. října
  • Lipůvka
  • AsA-střechy s.r.o.
  • od 32 000 Kč
  • Kyjov, Hodonín
  • SpectroTech s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Liberec
  • Stavební bytové družstvo SEVER
  • od 35 000 Kč
  • Unhošť
  • Pepper - Decor s.r.o.
  • 16 500 – 18 000 Kč
  • Plzeň
  • HANSA-FLEX spol. s r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Libice nad Doubravou
  • Základní škola a Mateřská škola Libice…
  • od 29 490 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

AJ česká ČR den doba dokumentace elektro hledám hodnocení IT kancelář kandidát listy Luže náplň práce NDA ohodnocení plat postup pozice práce pracovní pracovní doba prostředí pružná pracovní doba SOU společnost stravenky výjezd výjezdy znalost bezpečné české dar díl dokument dovolené identity korporát korporátní list náplň oblast oblasti oddělení PR profi projekt pružná půjčky řešení situace standard systém systémy technický test tým zákazník