Hledáme lidem práci Manpower

LAUNCH KOORDINÁTOR - PROJEKTOVÝ INŽENÝR | automotive Ostrava

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme zkušeného procesního inženýra na zavádění nových projektů do výroby. Můj klient, automotive společnost, přivítá do svého týmu launch projektového manažera, který se může těšit na zajímavé projekty, příjemný kolektiv a sympatického nadřízeného.

Popis pozice:

  • Zajišťuje cíle projektů - kontroluje timing, náklady, kvalitu, procesy
  • Spolupracuje na vývoji produktu, účastní se zákaznického auditu, protovýroby, SOP a ramp-upu
  • Zodpovídá za proveditelnost projektu
  • Spolupracuje se svým nadíženým projektovým manažerem a dalšími odděleními (výroba, logistika, kvalita, nákup...)
  • Reportuje
  • Komunikace s centrálou společnosti v zahraničí
  • Příprava projektové dokumentace
  • Účast na pravidelných meetinzích

Profil kandidáta:

  • Vzdělání technického směru
  • Praxe na obdobné pozici v automotive
  • Znalost projektové dokumentace a postupů při zavádění nového projektu
  • Komunikativní AJ (min. B2)
  • Samostatnost a proaktivita
  • Týmový duch

Nabízíme:

  • Atraktivní mzda
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky
  • Cafeterie
  • Penzijní připojištění
  • Příjemný kolektiv
  • Teambuildingové akce

  • Ejpovice
  • Körber Pharma Packaging Materials s.r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 12. října
  • Smíchov, Praha
  • open recruitment s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Vyšehrad, Praha
  • Lékařská ordinace Vyšehrad, s.r.o.
Zveřejněno: 14. září
  • Ústí nad Orlicí
  • EN & KA, s.r.o.
  • 33 000 – 36 000 Kč
  • Moldex/Metric v.o.s.
  • 25 000 – 38 000 Kč

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

AJ akce audit auto cíle dění doba dokumentace flexibilní hledám HR inženýr IT kandidát komunikace kvalita manažer Most mzda náklady náplň práce nové Ostrava penzijní připojištění plat pojištění postup pozice práce pracovní pracovní doba praxe procesy připojištění samostatnost společnost společnosti stravenky teambuilding v zahraničí výroba vzdělání zahraničí znalost cafeterie cíl dokument dovolené kolektiv logistik logistika nadřízené náklad náplň oddělení penzijní PR proces profi projekt projektové projektový příjemný příprava report technické tým výroby