Hledáme lidem práci Manpower

Konstruktér - rodinná firma, přátelské prostředí

Lokalita Chrudim
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Menší výrobní společnost založená v roce 1994, hledá posilu na KONSTRUKČNÍ oddělení.

Jedná se o rozšíření týmu z důvodu nárustu zakázek. Společnost se zabývá výrobou regálů a regálových systémů - regály policové, paletové, nerezové, pojízdné a další související sortiment a příslušenství.

Místo výkonu práce: Chrudim

Popis pozice:

zpracování technických nabídek – spolupráce s kolegou z obchodního oddělení a klientem

konstrukci nových produktů a úpravy stávajících, zpracování vizualizací pro obchodníky

tvoření 3D sestavy z jednotlivých komponentů vyráběných závodem dle požadavků obchodního oddělení

zpracování konstrukční dokumentace

práce v programu AutoCad a Inventor

práce v pohodovém týmu 7 kolegů

Profil kandidáta:

SŠ (VŠ) vzdělání technického směru
práce na PC - AutoCAD podmínkou, Inventor podmínkou
znalost AJ výhodou
řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

odpovídající finanční ohodnocení

13. plat

5 týdnů dovolené

stravenky

telefon, notebook, možnost využívat služební automobil

další firemní benefity

dlouhodobá perspektiva uplatnění

Nástup možný ihned či dohodou.

  • Planá nad Lužnicí
  • VSJ - strojírna s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. června
  • Rybník, Ústí nad Orlicí
  • SOLEA CZ výrobní družstvo
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Choceň
  • COMPOSIT AIRPLANES spol. s r. o.
  • od 22 000 Kč
  • Nové Hrady, Ústí nad Orlicí
  • ARCA Chrast s.r.o.
  • Choceň
  • od 21 000 Kč
  • Brandýs nad Orlicí
  • Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Sázava, Benešov
  • Gavalier service s.r.o.
  • od 20 200 Kč
  • Ratměřice
  • ASTRON hotels, s.r.o.
  • 22 000 – 30 000 Kč
  • Peruc
  • NOVÁK - papír, s.r.o.
  • od 30 000 Kč

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

AJ auto automobil benefit benefity dokumentace firma hodnocení HR Chrudim IT kandidát Luže místo mobil možnost náplň práce obchodní ohodnocení plat pozice práce prostředí služební služební auto SOU společnost spolupráce stravenky telefon uplatnění výkon vzdělání znalost CAD dohodou dokument dovolené finanční firemní místo výkonu práce náplň obchod obchodník oddělení PC PR profi program přátelské přátelské prostředí řidič stav systém technické technický tým úpravy v roce výrobní závod