Hledáme lidem práci Manpower

Technolog strojírenství

Lokalita Třinec
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Zabýváte se technologickými postupy a máte zájem zlepšovat procesy výroby? Pokud mýte zkušenost s programy pro práci s modely ve 3D (např. SolidEdge, AutoCAD apod.), pošlete svoje CV a doplňtě řady pracovníků strojírenské společnosti v Třinci. Společnost se zabývá lisováním a svařováním kovových dílů.

Popis pozice:

  • Zpracovává technologické postupy a stanovuje technologické podmínky výroby
  • Zakládá a udržuje technologická data
  • Udržuje a zlepšuje stabilitu výrobního procesu
  • Je součástí projektového týmu v rámci rozběhu nových projektů
  • Analyzuje konstrukční návrhy, resp. posuzuje vyrobitelnost výrobků
  • Podílí se na specifikaci nových strojů a technologických zařízení
  • Vybírá dodavatele technologických zařízení
  • Podílí se na přejímkách nových zařízení
  • Podílí se na návrzích na umístění výroby v daném úseku
  • Sleduje ověřovací série nových výrobků
  • Navrhuje a zajišťuje opatření k postupnému zvyšování kvality výroby a snižování zmetkovitosti
  • Řeší technické problémy ve výrobě

Profil kandidáta:

  • Středoškolské vzdělání technického zaměření
  • Znalost čtení technické a výkresové dokumentace
  • Praxi na obdobné pozici (v automotive výhodou)
  • Zkušenost a znalost práce s programy pro práci s modely ve 3D (např. SolidEdge, AutoCAD apod.)
  • Samostatnost v řešení úkolů
  • Ochota se dále vzdělávat a hledat nová řešení
  • Zkušenosti a znalosti v oblasti lisování kovů výhodou
  • Komunikativní znalost AJ výhodou nikoli podmínkou

Nabízíme:

  • Mzdu dohodou dle kvalifikace, praxe a výsledků
  • Motivační odměny
  • Tři až pět dnů dovolené navíc ročně
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Systém vnitropodnikového vzdělávání
  • Smlouvu na dobu určitou s předpokladem prodloužení, máme zájem o dlouhodobou spolupráci

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

AJ auto CV data dokumentace hledat ISO IT kandidát kvalifikace kvality měření Most náplň práce nová odměny pec penzijní připojištění podmínky podnik pojištění postup pozice práce pracovní pracovník praxe procesy připojištění příspěvek řízení samostatnost SOU specifika společnost společnosti stravování svařování vzdělání vzdělávání zkušenosti znalost znalosti CAD dané díl dohodou dokument dovolené kov model motivační na dobu na dobu určitou náplň navíc oblast oblasti penzijní PR problém proces profi program programy projekt projektové předpoklad řešení součást stroj strojírenství systém technické technolog tým úkol umístění výrobní výroby zájem zkušenost