Hledáme lidem práci Manpower

Team Leader Mechatronic

Lokalita Horní Podluží
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

  • Vedení týmu mechatroniků
  • Tvorba nových testovacích plánů a jejich zajištění
  • Zavádění nových projektů automatizace, elektrických testů výrobků
  • Údržba a péče o elektronické testovací zařízení, vytváření a modifikace zkušebních plánů, testovacích adaptérů
  • Provádění kalibrace testerů, evidence seznamu testerů, testadaptérů, protokolování v PC
  • Analýzy výrobou vyřazených dílů a dílů z reklamace včetně evidence a vyhodnocení v PC

Profil kandidáta:

  • Dobré analytické schopnosti
  • Znalosti terminologie a práce s měřícími přístroji
  • SŠ v oboru elektrotechnika nebo informatika
  • Zkušenost/praxe alespoň 1 rok ve výrobě na
  • Anglický nebo německý jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Základní orientace SAP

Nabízíme:

  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost být u toho, když se věci mění

  • Praha
  • Re-sorting s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 1. března
  • Žatec, Louny
  • KOITO CZECH s.r.o.
  • 28 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 18. dubna
  • Moravská Třebová
  • ATEK s.r.o.
  • 25 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 10. prosince
  • Modřice
  • MEGATECH Industries Brno s.r.o.
  • 21 800 – 27 800 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 7. září
  • Lovosice
  • ECOLOGISTICS, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Letovice
  • Tomburn CZ s.r.o.
  • 29 800 – 37 800 Kč
Zveřejněno: 25. listopadu
  • Karlín, Praha
  • 4Life Direct Insurance Services s.r.o.,…
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 2. února
  • Domažlice
  • MPG Logistics s.r.o.
  • 28 000 Kč
Zveřejněno: 6. října
  • Mladá Boleslav
  • DU-MI CZ s.r.o.
  • 21 000 – 25 000 Kč
    Benefity:
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 10. února
  • Letovice
  • 35 100 – 43 100 Kč
Zveřejněno: 15. listopadu
Zveřejněno: 26. ledna
  • Pardubice
  • Personal Automotive s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 24. března
  • Louny
  • C.S.CARGO a.s.
Zveřejněno: 13. prosince
  • Trutnov
  • FORCE TRADE s.r.o.
  • 19 000 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 27. dubna
  • Klášterec nad Ohří
  • Toyoda Gosei Czech, s.r.o.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 21. února
  • Kosmonosy
  • Filipa, a.s.
  • 26 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 29. května
  • Dobrovíz
  • 36 500 – 46 000 Kč
Zveřejněno: 20. prosince
  • Dobrovíz
  • Ostrava
  • FG Energy s.r.o.
  • 26 000 – 46 000 Kč
Zveřejněno: 5. července
  • Letovice
  • 33 000 – 41 000 Kč
Zveřejněno: 27. září
  • Louny
Zveřejněno: 15. června
  • Bakov nad Jizerou
  • ZETKA - MB s.r.o.
Zveřejněno: 16. srpna
Zveřejněno: 6. září
  • Nýřany
  • DIOSS NÝŘANY a.s.
  • Rudná, Praha-západ
  • NAXX GUARD a.s.
  • 18 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 1. října
  • Jeneč
  • CERVA GROUP a.s.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • 17 800 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 2. října
  • Plzeň
  • Molins, s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Jablonné nad Orlicí
  • Ing. Pavel Pešta
  • 16 300 – 17 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Děčín, Liberec, Ústí nad Labem

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

AJ auto Bor den dění elektro elektrotechnik evidence hodnocení kandidát možnost náplň práce okolo péče plán pozice práce praxe protokol příspěvek reklama řízení stravování technik vedení znalost znalosti analýzy anglický automat automatizace díl dovolené elektrický informatika jazyk náplň německý německý jazyk obor PC PR profi projekt rok seznam schopnost schopnosti stroj technika terminologie test tvorba tým vedení týmu zkušební zkušenost