Hledáme lidem práci Manpower

Servisní technik jeřábové techniky - Bítozeves

Lokalita Postoloprty
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Společnost, vyrábějící jeřábovou techniku, hledá nového servisního technika, který rozšíří stávající tým a bude se aktivně podílet na prezentaci a údržbě stávající techniky.

Popis pozice:

Servis mostových jeřábů, pohonů, jeřábové stavebnice a kladkostrojů u klienta

Školení pracovníků, kteří budou jeřáby v budoucnu obsluhovat

Volba a následné vyhledání náhradních dílů

Nabídka služeb společnosti potencionálním a stávajícím klientům

Podpora prodeje

Pracovní doba 6:00-14:30

Místo výkonu - Bítozeves

Profil kandidáta:

SŠ elektro směru

Vyhláška 50/78Sb min §6

Řidičský průkaz sk. B a E

Základní úroveň angličtiny

Práce s MS OFFICE

Zdravotní způsobilost pro práci ve výškách

Nabízíme:

Nadstandartní mzdové ohodnocení

25 dní dovolené

Dotované stravování

Příspěvek na penzijní pojištění

13. mzda + vánoční bonus

Jazykové kurzy

Odměny při výročích

  • Olomoucký kraj
  • ZEMAN Váhy s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. listopadu
  • Jihomoravský kraj
  • TRESCON Executive Search s.r.o.
Zveřejněno: 7. prosince
  • VARGA s.r.o.
  • 15 000 – 17 999 Kč
Zveřejněno: 18. března
  • Říčany, Praha-východ
  • Arcon Machinery a.s.
Zveřejněno: 14. července
  • Znojmo
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 3. ledna
  • Třinec
  • MEPAC CZ, s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 9. prosince
  • Kolín
  • COPIERS HELP s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 15. listopadu
  • Hradec Králové
  • Pavel Šimek
Zveřejněno: 19. prosince
  • Most
  • ŠUDOMA s.r.o.
  • 20 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 21. února
  • Hustopeče
  • COOLCZ s.r.o.
  • 15 000 – 17 000 Kč
Zveřejněno: 19. ledna
  • Mnichovo Hradiště
  • JaP - Jacina, s.r.o.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 27. ledna
  • Krupka
  • CTDI Czech s.r.o.
  • 16 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 26. května
  • Čakovice, Praha
  • TONSTAV-SERVICE s.r.o.
Zveřejněno: 20. dubna
  • Karlovy Vary
  • Stäubli Systems, s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Tavíkovice
  • NORIA s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 30. března
  • Paskov
  • PEMIT, s.r.o.
Zveřejněno: 12. září
  • Praha
  • Jiří Seidl
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 21. prosince
  • Praha
  • MOJA servis s.r.o.
Zveřejněno: 20. září
  • Červenka
  • MVDr. Václav Osička
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 26. září
  • Horní Počernice, Praha
  • STL Express s.r.o.
  • 19 850 – 50 000 Kč
  • Pec pod Sněžkou
  • BODEMAR s.r.o. v likvidaci
  • od 13 350 Kč
Zveřejněno: 27. září
  • Chomutov
  • 123Pizza s.r.o.
  • od 27 000 Kč
  • Trutnov
  • PATRIA HOTEL s.r.o.
  • od 21 000 Kč
  • Havířov
  • Stramis trans s.r.o.
  • od 18 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

AJ bonus doba elektro hodnocení HR kandidát kurz kurzy Luže místo Most mzda nabídka náplň práce NDA nové odměny Office ohodnocení podpora pojištění pozice práce pracovní pracovní doba pracovník příspěvek společnost společnosti stravování technik výkon zdravotní dar díl dovolené jazyk kov mzdové náplň penzijní penzijní pojištění pohon PR prodej profi servis stav stroj technika techniky tým zdravotní způsobilost způsobilost