Hledáme lidem práci Manpower

Technolog výroby

Lokalita Most
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

  • podpora při najíždění výrobních linek na začátku směny (montáž, FIPG, Cable)
  • kontrola a nastavování parametrů výrobních linek
  • kontrola dodržování technologických postupů
  • pravidelná kontrola nastavených parametrů linky během směny
  • operativně řeší technické problémy na svěřených zařízeních
  • kontrola, čištění a oprava přípravků
  • účastní a školí se při zavádění nového zařízení do provozu
  • spolupracuje s údržbou při údržbě a opravách zařízení, jednodušší údržba forem
  • vytváří pracovní instrukce pro jednotlivé operace na svém úseku
  • spolupracuje na vytváření systémové dokumentace ISO a IATF 16949 a zodpovídá za dodržování systémů kvality ISO 9001, IATF 16949
  • doporučuje mimořádné opravy svěřených zařízení
  • navrhuje případná zlepšení výrobního procesu

Profil kandidáta:

  • SOU, popř. SŠ s maturitou se strojírenským nebo elektrotechnickým zaměřením
  • 2 roky praxe na obdobné pozici
  • základní znalost anglického jazyka výhodou
  • jeřábnické zkoušky, vazačské zkoušky/školení
  • školení pro provoz a údržbu vstřikolisu
  • uživatelská znalost PC
  • ochota pracovat na směny

Nabízíme:

  • stravenky
  • volnočasové poukázky
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • vitamíny
  • zdravotní volno

  • Královéhradecký kraj
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. prosince
  • Nymburk
  • UniSearch s.r.o., v likvidaci
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 11. ledna
  • Polička
  • Pro-Temp spol. s r.o.
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 3. ledna
  • Humpolec
  • BJS Czech s.r.o.
  • 26 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 13. února
  • Podolí, Uherské Hradiště
  • Ztronic s.r.o.
  • 20 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 15. srpna
  • Soběslav
  • ENVI-PUR, s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 5. června
  • České Budějovice
  • Avire s.r.o.
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 29. června
  • Černousy
  • CEMVIN s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 19. října
  • Příšovice
  • Wassa commercial, s. r. o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 1. srpna
  • Břeclav
  • MOLITAN a.s.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 20. března
  • Třebíč
  • DAWELL CZ s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 30. června
  • Nová Ves u Chotěboře
  • S O D O D U O , spol. s r. o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 27. ledna
  • peform Podolí s.r.o.
Zveřejněno: 7. září
  • Olbramovice, Benešov
  • STS Olbramovice, a.s.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 25. března
  • Rumburk
  • OCTÉ Electric Czech s.r.o.
  • 20 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 2. srpna
  • Žabčice
  • ALEMAR Service s.r.o.
  • 20 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 30. března
  • Blansko
  • GMW-měřicí technika,s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 20. července
  • Klášterec nad Ohří
  • ZKL Klášterec nad Ohří, akciová…
  • 36 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 11. července
  • Zálší, Ústí nad Orlicí
  • Kovozal s.r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Lékařská péče
  • Zálohy ze mzdy
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Okříšky
  • VIA ALTA a.s.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 15. listopadu
  • Blansko
  • Bustec production s.r.o.
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 12. března
Zveřejněno: 18. prosince
Zveřejněno: 1. února
  • 4RAIL, a.s.
Zveřejněno: 2. března
  • Pohled
  • DVOŘÁK - svahové sekačky s.r.o.
  • od 20 500 Kč
Zveřejněno: 18. července
  • Jiřice, Pelhřimov
  • HOEKO - Automotive s.r.o.
Zveřejněno: 12. ledna
  • Kaňovice, Zlín
  • ROKOSPOL a.s.
  • 24 000 – 26 000 Kč
  • Strakonice
  • ČZ a.s.
Zveřejněno: 12. února
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • ENERGOAQUA, a.s.
  • 28 000 – 33 000 Kč
  • Frýdek-Místek
  • RIGHT INDICADA s.r.o.
  • 23 500 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 14. března
  • Pavlov, Břeclav
  • VAŠSTAV, s.r.o.
  • 16 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 14. února

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Most, Litvínov, Chomutov, Teplice, Louny

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

AJ dění dodržování dokumentace elektro instrukce ISO IT kandidát kvality měření náplň práce nové podpora pojištění postup pozice práce pracovní praxe příspěvek řízení směny SOU stravenky školení uživatelská znalost volno zdravotní znalost životní pojištění anglické dokument jazyk kontrola linky mimořádné náplň operace oprava opravy PC penzijní PR problém proces profi případ rok stav stroj systém technické technický technolog údržba uživatel výrobní výroby zkoušky životní