Serial Project Manager

Pracovní poměr práce na plný úvazek
Lokalita Liberec
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Preferujete příjemnou firemní kulturu založenou na otevřenosti a respektu?

Jste přirozený vůdčí typ a věta "To nejde." pro Vás není řešením problému?

Pak je dost možné, že jste náš člověk!

Popis pozice:

Vaší náplní práce bude plánování jak předsériových, tak i sériových projektů. Budete mít zodpovědnost za průběh a cíle projektů, rozpočet a termíny spojené s projekty, takže organizovanost a vůdčí schopnosti jsou vítány. Ale nebojte se, k ruce Vám bude zkušený Project Supervisor, Logistik, Technolog a Zákaznický kvalitář. V tomto menším týmu to půjde raz dva a koordinace práce tohoto týmu bude čistě na Vás. Zároveň budete mít na starost i reporting ukazatelů spojených s projekty a identifikace možných rizik.

Profil kandidáta:

Praxe s řízením sériových projektů a technické znalosti jsou podmínkou, ale jde nám hlavně o Vaši osobnost. Určitě Vám nesmí chybět organizační schopnosti a na vedoucí pozici byste se měl cítit jako "ryba ve vodě". Firma je plná nadšených profesionálů s chutí se učit nové věci a dále se rozvíjet, takže vhodný kandidát by měl být podobně nastaven. Zároveň se určitě nevyhnete denní komunikaci v anglickém jazyce. Nemusíte být žádný lingvista, ale Váš nadřízený bude Němec, tak abyste si měli co říct. Němčina pro Vás bude určitě výhodou.

Nabízíme:

Na oplátku Vám můžeme nabídnout vedoucí pozici ve stabilní firmě, kde si zaměstnanců opravdu váží a za dobře vykonanou práci je člověk řádně odměněn. Dále Vám firma může nabídnout týden dovolené navíc, nově vybudované závodní stravování přímo na pracovišti, kartu Sodexo ActivePass, zvýhodněný tarif od Vodafonu a hlavně kolektiv, kde se společně táhne za jeden provaz.

Pokud Vás nabídka zaujala a myslíte, že hledáme právě Vás, zašlete mi Váš strukturovaný životopis přes odpovědní formulář.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2021 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena