Hledáme lidem práci Manpower

Projektový manažer (koordinace technologických zakázek)

Lokalita Opava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do přátelského prostředí opavské společnosti zaměřené na technologickou inovaci pracovišť nyní hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici Projektový manažer. Pokud se dokážete orientovat ve stavební i technologické části projektové dokumentace a jste ochoten/ochotna cestovat v rámci jednotlivých zakázek, pak budeme rádi, když nám zašlete Váš životopis.

Popis pozice:

Budete mít na starost:
- koordinaci přípravné fáze zakázky (jedná se především o montáže technologickcýh potrubních rozvodů, potrubních rozvodů energií, napojení na distribuční systémy, na výrobní linky)
- řízení realizace zakázky - zajištění dodávek v požadovaných termínech a kvalitě, organizace montážních a instalačních prací u zákazníka
- komunikace se zákazníkem, proaktivní řešení technických i organizačních problémů
- řízení změn

Profil kandidáta:

Hledáme kolegu/kolegyni, který/á:
- má vzdělání technického směru
- se orientuje v projektové dokumentaci, technologických schématech
- má zkušenost s Navisworks či obdobným programem
- se alespoň v základech domluví anglicky
- je otevřen/a cestování za zakázkami (zpočátku ČR a SR, do budoucna Pobaltské státy)

Nabízíme:

– pružná pracovní doba
– sick days
– příspěvek na stravování
– cestovní náhrady
– příspěvek na penzijní připojištění
– práci na zajímavých projektech v ČR i v zahraničí
– mobil, notebook
– služební vozidlo i pro osobní využití
– přátelské a otevřené pracovní prostředí

  • Uherské Hradiště
  • curry 3 bistro, s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. srpna
  • Kynšperk nad Ohří
  • Crea-Card s.r.o.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 15. července
  • Chodov, Sokolov
  • Balkony-systémy, s.r.o.
  • 17 000 – 20 000 Kč
  • Lenka Antošová
  • 25 000 – 33 000 Kč
  • Strančice
  • MILIMETRO s.r.o.
  • od 15 200 Kč
  • Strančice
  • Primagra, a.s.
  • od 27 000 Kč
  • Jindřichovice, Sokolov
  • STATEK ŠINDELOVÁ, s.r.o.
  • 20 000 – 28 000 Kč
  • Královské Poříčí
  • HART - PIPE s.r.o.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Odbory - proč a jak je založit

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

AJ anglicky cestovní náhrady ČR doba dokumentace hledám HR Hrady IT kandidát komunikace Luže manažer mobil náhrady náplň práce nové penzijní připojištění pojištění pozice práce pracovní pracovní doba pracovní prostředí projektový manažer prostředí pružná pracovní doba připojištění příspěvek řízení sick day služební společnost společnosti stravování v zahraničí vzdělání zahraničí životopis cestování cestovní dokument koordinace linky náplň organizace osobní penzijní PR problém profi program projekt projektové projektový pružná přátelské řešení stav stavební systém systémy technické technický technolog termín výrobní zákazník zkušenost