Hledáme lidem práci Manpower

Kontrolor kvality

Lokalita Chlumčany, okres Plzeň-jih
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro výrobní společnosti se silnou tradicí na českém trhu hledáme pečlivé a spolehlivé pracovníky, pro které je důležité, aby všechny výrobky, které z výroby odejdou, byly v perfektní kvalitě!

Popis pozice:

  • Kontrola kvality výrobků - poškození, rozměry, barevnost atd.
  • Měření a kontrola pomocí moderních digitální měřidel a přístrojů
  • Optická kontrola
  • Evidence záznamů v programu SAP
  • Práce ve dvousměnném provozu s občasným víkendem

Profil kandidáta:

  • Výuční list
  • Zkušenosti z obdobné pozice vítány
  • Pečlivost a zodpovědnost
  • ŘP sk. B
  • Uživatelská znalost práce na počítači

Nabízíme:

  • Nástupní mzda 26.500Kč
  • Navýšení mzdy po zaučení
  • 13. mzda – plná výše garantovaná kolektivní smlouvou
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na rekreaci
  • Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • Závodní stravování – zajištěno na všechny směny, 36Kč za jídlo
  • Nenáročná, pohodová práce
  • Každoroční navyšování mezd
  • Možnost placeného, pracovního volna v nenadálých situacích nebo pro samoživitele/ky
  • Odměny za pracovní jubilea

  • Frýdek-Místek
  • SQS Sorting and Quality Services s.r.o.
  • od 80 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 1. září
  • Olomouc
  • JOLIEN Consulting s.r.o., v likvidaci
  • od 100 Kč / hod
Zveřejněno: 21. září
  • Olomouc
Zveřejněno: 2. listopadu
Zveřejněno: 19. ledna
  • Mladá Boleslav
  • InWork LBC s.r.o.
  • od 120 Kč / hod
Zveřejněno: 8. února
  • Ústí nad Orlicí
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
Zveřejněno: 2. března
  • Karviná
  • SGP - Sorting Group Czech Republic spol…
  • od 90 Kč / hod
Zveřejněno: 4. března
  • Jihomoravský kraj
  • Lucie Sedláčková
  • 15 000 – 17 999 Kč
Zveřejněno: 15. března
  • Valašské Meziříčí
  • Patrik Stahl
  • od 105 Kč / hod
Zveřejněno: 20. července
  • Praha
  • SIVRELO s.r.o.
  • 18 000 – 19 999 Kč
Zveřejněno: 5. června
  • Belgie
  • Jetty s.r.o.
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 15. července
  • Jirny
  • Re-sorting s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 6. září
  • Miličín
  • ELKO Metal Parts, výrobní družstvo
Zveřejněno: 20. září
  • Bor
  • G & P Quality Management s.r.o.
  • od 19 500 Kč
Zveřejněno: 2. prosince
  • Jablonec nad Nisou
Zveřejněno: 23. ledna
  • Střížovice, Jindřichův Hradec
  • TECNOCAP s.r.o.
  • 15 000 – 25 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 4. srpna
  • Kolín
  • METAL TRADE COMAX, a.s.
  • od 24 000 Kč
  • NG system s.r.o.
  • 16 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 9. února
  • 17 000 – 21 000 Kč
  • INTERNATIONAL METAL PLAST spol. s r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 4. dubna
  • Zubří, Vsetín
  • 20 000 – 23 000 Kč
  • 17 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 27. února
  • Písek
  • 16 000 – 18 000 Kč
  • 16 000 – 20 000 Kč
  • Nižní Lhoty
  • YURA Corporation Czech, s.r.o.
  • 19 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 27. října
  • Ledeč nad Sázavou
  • SCHÄFER - SUDEX s.r.o.
  • Studénka
  • MSV Metal Studénka, a.s.
  • 20 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 12. října
  • Dačice
  • Lindy s.r.o.
  • 130 – 150 Kč / hod
Zveřejněno: 13. října
  • Rudná, Praha-západ
  • NAXX GUARD a.s.
  • 18 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 1. října
  • Jeneč
  • CERVA GROUP a.s.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Žatec, Louny
  • KOITO CZECH s.r.o.
  • 17 800 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 2. října
  • Plzeň
  • Molins, s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Jablonné nad Orlicí
  • Ing. Pavel Pešta
  • 16 300 – 17 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Plzeň, Třemošná, Rokycany

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Trainee program – první práce pro absolventy

AJ den důležité evidence hledám IT jídlo kandidát kontrolor kvality měření možnost mzda mzdy náplň práce odměny odpovědnost pečlivost penzijní připojištění pojištění pozice práce pracovní pracovník připojištění příspěvek směny společnost společnosti stravování týden týden dovolené navíc uživatelská znalost víkend zkušenosti znalost životní pojištění bar české dovolené kolektiv kolektivní kontrola list náplň navíc penzijní placené počítač pomoc PR profi program roční stroj trh uživatel volna výrobní výroby výše závod záznam zkušenost životní