Hledáme lidem práci Manpower

Buď elektrošťoural! U nás za 25-30tisíc!

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Společnost, která vyvíjí a vyrábí zobrazovací a analytické přístroje špičkové úrovně, hledá kolegu na pozici ELEKTROTECHNIKA.

Podílíme se na vědeckých objevech, materiálovém výzkumu i vývoji budoucí elektroniky, tak se k nám přidej!

Každý den u nás přináší náročnou, současně ale smysluplnou a zajímavou práci, mnohdy na samé hranici lidského poznání :)

Popis pozice:

Pracovat v jednosměnném provozu, dělat montáž a testování mechanických sestav elektronových mikroskopů dle technické dokumentace a také montáž a testování čistých vakuových sestav.

A také můžeš vycestovat do jedné z našich zahraničních poboček.

Profil kandidáta:

Pokud máš středoškolské elektro vzdělání? Minimálně 2 roky zkušeností a vyhlášku 5O/ /§ 5?

Možná hledáme právě Tebe!

A máš ještě nějakou základní znalost anglického jazyka a rozumíš technické dokumentaci?

Určitě hledáme právě Tebe!

Práce u nás je vhodná i pro absolventy!

Nabízíme:

Těšit se můžeš na práci s flexibilní pracovní dobou, téměř rodinné a pohodové prostředí, jazykové kurzy zdarma, spoustu výhod (výhodný mobilní tarif pro Vás i Vaše blízké, vitamínový program, penzijní připojištění,...), širokou škálu sportovních aktivit a společenských akcí zdarma nebo s výraznou slevou (např. turistické/poznávací výlety do hor a měst, plavání, sjíždění řek, běžky, vstupenky do divadla/na hvězdárnu, aj.). Cool je také naše moderní prostředí.

Zní to opravdu fajn, co?

Tak mi pošlete životopis na email: e-mail přes odpovědní formulář a budu se těšit na případné setkání a spolupráci! :)

  • Hodonín
  • alkus IMG s.r.o.
  • od 22 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. prosince
  • Uherské Hradiště
  • Gizem Solmaz
  • 30 000 – 32 000 Kč
  • Olomouc
  • RAKAS, spol. s r.o.
  • 17 000 – 21 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

absolvent AJ den dění dokumentace elektro elektrotechnik email flexibilní hledám HR IT kandidát kurz kurzy mobil mobilní tarif náplň práce penzijní připojištění pojištění pozice práce pracovní prostředí připojištění Ronov SOU společnost sport tarif technik vhodná vzdělání zdarma znalost životopis anglické dar díl dokument jazyk kov lidské materiál mobilní náplň penzijní PR profi program případ rok stav stroj technické technika test turistické výraz výzkum zahraniční zkušenost