Hledáme lidem práci Manpower

Specialista security - i pro absolventy

Lokalita Frýdek-Místek
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte ruznorodou zajímavou pracovní náplň kdy polovinu času budete trávit v kanceláři a věnovat se budete administrativě a druhou polovinu času budete trávit v terénu v rámci areálu v rácmci zodpovědnosti za ostrahu. Chcete nastartovat kariéru v oblasti bezpečnosti? Chcete se podílet např. na VIP akcích? Pak čtěte dále..

Popis pozice:

  • Zodpovědnost za fyzickou ostrahu areálu - spolupráce s bezpečnostní agenturou
  • Správa ID karet zaměstnanců
  • Spolupráce s orgány činnými v trestním řízení, vedení interního vyšetřování
  • Příprava návrhu rozpočtu v oblasti fyzické ostrahy
  • Agenda firemních telefonů, zodpovědnost za radiokomuniační síť
  • Spolupráce při VIP návštěvách

Profil kandidáta:

  • Min. SŠ
  • AJ B1
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Samostatnost, zodpovědnost, proaktivní přístup
  • Znalost MS Office (zejména Excel, Powerpoint)

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení (plus bonusy 25% ze základu mzdy)
  • Pružná pracovní doba
  • týden dovolené navíc.
  • Příspěvek penzijní a životní pojištění
  • Jazykové kurzy angličtiny
  • Sleva na firemní vozy

  • Popůvky, Brno-venkov
  • Victory hotel Brno s.r.o.
  • od 15 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. července
  • Olomouc
  • HOTELPARK STADION a.s.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 23. června
  • Vyšší Brod
  • Blue bar s.r.o.
  • od 23 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 18. srpna
  • Praha
  • SWBC - service, a.s.
  • 13 000 – 14 999 Kč
Zveřejněno: 3. prosince
  • Praha
  • Accenture Services, s.r.o.
  • od 90 000 Kč
Zveřejněno: 21. března
  • Český Krumlov
  • LOVCI KRÁLOVI, s.r.o.
  • od 18 900 Kč
Zveřejněno: 5. ledna
  • Olomouc
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 13. července
  • Praha
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 17. prosince
  • Praha
  • ALI 21, s. r. o.
  • 11 000 – 19 000 Kč
Zveřejněno: 15. března
  • Praha
  • od 100 000 Kč
Zveřejněno: 11. listopadu
  • Praha
  • od 70 000 Kč
  • Dalovice, Karlovy Vary
  • ONEplanet,ONEbusiness s.r.o.
  • 26 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Karlovy Vary
  • HONG HU s.r.o.
  • od 16 280 Kč
  • Brno
  • W.A.K., spol. s r.o.
  • 22 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 13. dubna
  • Kobylisy, Praha
  • Tomáš HOMOLKA
  • 5 000 – 6 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Karlín, Praha
  • Bold Interactive s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 11. května

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

absolvent agenda AJ bezpečnost bonus bonusy den doba druh hodnocení interní IT kancelář kandidát kurz kurzy Most mzdy náplň práce NDA odpovědnost Office ohodnocení OZP pec pojištění pozice práce pracovní pracovní doba práva pružná pracovní doba příspěvek řízení samostatnost security specialist specialista spolupráce správa telefon týden týden dovolené navíc vedení zaměstnanců znalost životní pojištění agent areál díl dovolené finanční firemní jazyk komunikační kov list náplň navíc oblast oblasti penzijní PR pracovní náplň profi pružná příprava přístup schopnost schopnosti vyšetřování životní