Obchodní referent

Lokalita Praha
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Hledáte nové zaměstnání? Máte praxi z prodeje a vyznáte se ve stavebninách? Pokud ano, možná máme práci právě pro Vás! Pro našeho klienta, společnost vyrábějící a prodávající stavební materiály hledáme nové parťáky na pozici Obchodní referent

Popis pozice:

- distribuce zakoupeného zboží směrem k zákazníkům

- úzká spolupráce s obchodním zástupcem ohledně přípravy zakázek

- tvorba cenových nabídek

- objednávky dopravy

- práce s interním systémem

Profil kandidáta:

- středoškolské vzdělání s maturitou

- praxe na obdobné pozici min. 1 rok

- orientace na zákazníka

- zkušenost z obchodu nebo logistiky

- zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:

- stabilní práci na HPP

- komplexní zaškolení

- pozici s možností pracovního i finančního růstu

- motivující finanční ohodnocení

- 20 dnů dovolené, sick day

- občerstvení na pracovišti, stravenky

- slevu na firemní produkty, slevy na koupi auta

Pokud Vás naše nabídka zaujala, použijte odpovědní tlačítko nebo zašlete svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář

Máte zájem o tuto nabídku?