Hledáme lidem práci Manpower

MISTR VE STROJÍRENSKÉ VÝROBĚ - RANNÍ SMĚNA / Olomoucko

Lokalita Olomouc
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme šikovného Mistra výroby s praxí, který upřednostňuje menší rodinný podnik, kde je příjemné ovzduší.

Popis pozice:

  • Vedení kolektivu 10 – 15 pracovníků
  • Přidělování pracovních úkolů dle jednotlivých zakázek a následná kontrola
  • Nastavování parametrů výroby dle zadaných požadavků konstruktéra a koordinátora výroby
  • Zodpovědnost za dodržování technologických postupů
  • Evidence a kontrola docházky pracovníků

Profil kandidáta:

  • Středoškolské vzdělání strojírenského zaměření, orientace v technické dokumentaci
  • Zkušenosti s přímým vedením pracovního týmu v oblasti strojírenské výroby
  • Dobré komunikační, organizační a motivační schopnosti

Nabízíme:

  • mzda podle praxe v rozmezí 30000 až 45000Kč
  • pouze ranní směna
  • příspěvek na stravování
  • fixní finanční ohodnocení
  • příspěvek na penzijní připojištění ve výši 600Kč
  • jednorázový bonus 5000,-Kč po úspěšném absolvování zkušební doby

  • Jihlava
  • Výrobní dělník
  • 21 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. srpna

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

bonus den dodržování evidence hledám hodnocení kandidát Lom měření mistr mzda náplň práce odpovědnost ohodnocení Olomouc penzijní připojištění podnik pojištění postup pozice práce pracovní pracovník praxe připojištění příspěvek stravování vedení vzdělání zkušenosti daný doby dokument finanční kolektiv komunikační kontrola kov motivační náplň oblast oblasti penzijní PR profi příjemné schopnost schopnosti směna stav stroj technické technolog tým úkol výroby zkušební zkušenost