MISTR VE STROJÍRENSKÉ VÝROBĚ - RANNÍ SMĚNA / Olomoucko

Lokalita Olomouc
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Renáta Kolárová, zobrazit tel. číslo

Hledáme šikovného Mistra výroby s praxí, který upřednostňuje menší rodinný podnik, kde je příjemné ovzduší.

Popis pozice:

  • Vedení kolektivu 10 – 15 pracovníků
  • Přidělování pracovních úkolů dle jednotlivých zakázek a následná kontrola
  • Nastavování parametrů výroby dle zadaných požadavků konstruktéra a koordinátora výroby
  • Zodpovědnost za dodržování technologických postupů
  • Evidence a kontrola docházky pracovníků

Profil kandidáta:

  • Středoškolské vzdělání strojírenského zaměření, orientace v technické dokumentaci
  • Zkušenosti s přímým vedením pracovního týmu v oblasti strojírenské výroby
  • Dobré komunikační, organizační a motivační schopnosti

Nabízíme:

  • mzda podle praxe v rozmezí 30000 až 45000Kč
  • pouze ranní směna
  • příspěvek na stravování
  • fixní finanční ohodnocení
  • příspěvek na penzijní připojištění ve výši 600Kč
  • jednorázový bonus 5000,-Kč po úspěšném absolvování zkušební doby

Máte zájem o tuto nabídku?