Hledáme lidem práci Manpower

Mistr Logistiky, Mzda Od 55.000 Kč/Měs, 3.Směny, Stravenky

Lokalita Dobříš
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Pro výrobní společnost na Příbramsku přijmeme směnnového mistra skladu.

Vaší náplní práce bude především:

– vedení kmenových a agentrurních pracovníků

– koordinovace práce jednotlivých týmů, dohlížet na kvalitu a

efektivitu zaskladnění, vyskladnění a zásobování výroby

– řešit vzniklé problémy

– školení nově příchozích a stálých zaměstnanců

Směnnost: 3 směny

Nástup ideálně ihned nebo dle dohody

Profil kandidáta:

– ochota pracovat na 3 směny

– min. vzdělání SOU

– podmínkou je zkušenost na obdobné pozici

– výborné řídící a organizační schopnosti

– základní znalost AJ

– uživatelská znalost MS Office

Nabízíme:

Základní měsíční mzda od 52.000 Kč/měs ( navyšování mzdy na základě zvyšování odbornosti )

- odměny, bonusy

– nadstandartní příplatky za směnnost

– 25 dní dovolené

– dotované závodní stravování nebo stravenky

– možnost kariérního růstu

– příspěvek na penzijko

– firemní svozové autobusy zdarma

– a spousta dalších firemních benefitů

  • Úvaly
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 40 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 17. února
  • Brno
  • 35 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 25. března
  • Praha
  • 45 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 20. července

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Příbram, Beroun, Benešov, Praha, Kladno, Rokycany, Mnichovice, okres Praha-východ, Klecany

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

AJ auto benefit bonus bonusy Bor den inovace IT kandidát měsíční mzda mistr možnost mzda mzdy náplň práce NDA nové odměny Office plat pozice práce pracovní pracovník Příbram příplatky příspěvek růst sklad směny SOU společnost stravenky stravování školení uživatelská znalost vedení vzdělání zaměstnanců zdarma znalost agent dar dohody dovolené firemní kariérní logistik měsíční možnost kariérního růstu náplň odbor organizační schopnost organizační schopnosti PR problém profi schopnost schopnosti tým uživatel výrobní výroby závod zkušenost