Hledáme lidem práci Manpower

Pracujte ve výrobě a vydělejte si mzdu až 28.000,-

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nové kolegy a kolegyně do moderní výroby v Ostravě.

Nabízíme práci v montáži, obrobně a slévárně s možností přestupu do kmene už po 6 měsících.

Podle pozice si vyděláte 25 000 – 28 000 Kč a navíc získáte další výhody.

Popis pozice:

Nabízíme práci v moderním provozu v montáži, obrobně a slévárně.

V oddělení montáže budete kompletovat brzdové systémy, vše vás rádi naučíme.

V obrobně budete zakládat a vyjímat kusy z automatické CNC linky, na slévárně pak pracovat u tavicích a licích pecí, kde se odlévají kovové výrobky.

Společně najdeme vhodnou pozici právě pro Vás!

Profil kandidáta:

Hledáme šikovné a fyzicky zdatné muže i ženy do nepřetržitého provozu (v týdnu směny 7,5 hodiny, dva víkendy v měsíci 11,5 hodiny). Pro práci na montáži a obrobně je třeba základní znalost práce na PC.

Nabízíme:

Vyděláte si 25 000 – 28 000 Kč dle pozice, smlouva je na HPP.

Mzda se skládá ze základu 105 Kč/hod. + 10 Kč/hod. variabilní složky + příplatků.

Dále získáte docházkový bonus 500 Kč a příspěvek na dopravu 650 – 2 500 Kč dle vzdálenosti dojíždění.

Navíc řada výhod ke mzdě, například:

– týden dovolené navíc

– obědy za 35 Kč

– možnost přestupu do kmene už po 6 měsících

a další.

Doporučte kamaráda a získejte odměnu 3 000 Kč za doporučení! Stačí se ozvat na níže uvedené kontakty.

Neváhejte, ozvěte se nám už dnes – klikněte na odpovědní tlačítko níže, nebo volejte zobrazit tel. číslo !

  • Německo
  • Sirona s.r.o.
  • 2 000 – 4 000 €
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. října
  • Rájec-Jestřebí
  • AB - KOVO, s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 15. září
  • Olešnice, Blansko
  • Výchovný ústav a střední škola,…
  • 26 000 – 35 000 Kč
  • Blansko
  • René Slouk
  • 18 500 – 20 000 Kč
  • Blansko
  • AB - WELDING s.r.o.
  • Boskovice
  • BODOS Czechia a.s.
  • od 22 500 Kč
  • Blansko
  • KOVO - TOMIS s.r.o.
  • Úherce, Plzeň-sever
  • EMONA KRONI s.r.o.
  • od 20 760 Kč

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Trainee program – první práce pro absolventy

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

AJ auto bonus den dění hledám hodiny IT kandidát měsíc možnost mzda náplň práce nové pec plat pozice práce příklad příspěvek směny smlouva týden týden dovolené navíc v týdnu víkend výhody znalost automat dovolené kolegyně kontakt kov linky nabízíme práci náplň navíc oddělení odpovědní PC PR profi systém systémy výroby