Hledáme lidem práci Manpower

Vedoucí týmu ručních montáží - Junior

Lokalita Nový Jičín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Chtěl/a byste konečně vést skupinu lidí, ale nemáte s vedením lidí praxi?

Jste technický typ, jste zodpovědný/á a máte potenciál k vedení svých kolegů?

Pak hledám rozhodně právě Vás na pozici vedoucí týmu ručních montáží.

Náš klient, u kterého byste pracoval jako kmenový zaměstnanec, působí v oblasti automotive, sídlí na Novojičínsku a pyšní se opravdu doboru pověstí u svých zaměstnanců.

Popis pozice:

POPIS ČINNOSTI:

  • Organizace výrobního týmu ve směnném režimu
  • Zodpovědnost za plnění výrobního plánu a za kvalitu výrobků
  • Sledování efektivity procesu výroby, evidence prostojů, zpracování denního reportingu
  • Zodpovědnost za dodržování zásad BOZP a PO na pracovišti
  • Školení nových operátorů
  • Periodická školení operátorů a jejich další rozvoj dle matic zastupitelnosti
  • Dodržování zásad štíhlé výroby, pořádku na pracovišti, 5S atd.
  • Evidence docházky na pracovišti

Profil kandidáta:

  • OU/SŠ vzdělání technického směru
  • Praxi na technické pozici ve výrobní společnosti min. 2 roky
  • praxe v automotive výhodou
  • Uživatelskou znalost MS Office (Excel, Word)
  • Potenciál k vedení skupiny lidí
  • Schopnost týmové práce, organizační schopnosti a odolnost vůči stresu
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené
  • Docházkové bonusy
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Cafeterie Benefit Plus
  • Variabilní bonusový systém
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příležitost podílet se na vývoji moderních produktů

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete mi prosím co nejdříve svůj životopis.

Těším se na Vaši reakci!

  • Jihlava
  • Romana Tsapová
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. října
  • Tábor
  • Veronika Jančarová
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 28. srpna
  • Tišnov
  • Vedoucí týmu
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 17. ledna
  • Milevsko
  • Růžena Váchová
Zveřejněno: 20. srpna
  • Uherské Hradiště
Zveřejněno: 16. března
  • Děčín
  • Kateřina Zárubová
Zveřejněno: 22. února
  • Kraslice
  • Petra Kellnerová
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 17. října
  • Kojetín, Přerov
  • Delirest Services s.r.o.
Zveřejněno: 2. listopadu
  • Brno
Zveřejněno: 27. září
  • Jindřichův Hradec
  • Kristýna Žaloudková
Zveřejněno: 10. dubna
  • Cheb
  • Hradec Králové
  • Pavel Ševčík
Zveřejněno: 27. června
  • Chrudim
Zveřejněno: 19. května
  • Vodňany
  • Barbora Moudrá
Zveřejněno: 3. června
  • Mladá Boleslav
Zveřejněno: 18. srpna
  • Jihlava
Zveřejněno: 14. února
  • Náchod
Zveřejněno: 23. září
  • Kutná Hora
  • Manpower
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 3. února
  • Jičín
  • Jana Horáková
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 10. září

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Nový Jičín, Valašské Meziříčí

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

auto benefit bonus bonusy Bor BOZP den dodržování evidence hledám IT Jičín kandidát nabídka náplň práce odpovědnost Office operátor OZP penzijní připojištění plán plnění pojištění pozice práce praxe připojištění příspěvek reporting režim rozvoj sledování společnost společnosti stravování stres školení vedení vedoucí vzdělání zaměstnanců zaměstnanec znalost životopis cafeterie díl dovolené kov na pracovišti náplň oblast oblasti obor odpovědný organizace organizační schopnost organizační schopnosti penzijní PR proces profi prostoj příležitost report rok ruční schopnost schopnosti systém technické technický tým uživatel výrobní výroby