Hledáme lidem práci Manpower

Šikovný/á operátor/ka výroby s nástupním bonusem 10.000,-

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máš zkušenosti s opravami elektroniky a snahu zlepšovat se v nových moderních technologiích? Hledáme šikovné kolegy/kolegyně do našeho týmu, přidej se k nám! Vše potřebné se u nás naučíš.

Popis pozice:

  • Po zaškolení u nás budeš schopen/schopna zjistit závadu vadného kusu, opravit ji a práci si po sobě i zkontrolovat
  • Všechny pracovní postupy jsou dané – žádný strach, že bys tuto práci nezvládl/a, i když nemáš žádné předchozí zkušenosti
  • Budeš aktivně spolupracovat s ostatními kolegy/kolegyněmi na oddělení
  • Data o opravě budeš zadávat do interního systému

Profil kandidáta:

  • Dobrá znalost elektroniky/zkušenost s opravami (podmínkou)
  • Manuální zručnost a dobrý zrak
  • Schopnost učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Jednosměnný provoz s volnými víkendy
  • Práce probíhá v moderní klimatizované hale v Ostravě
  • Měsíční výdělek až 23.000,-Kč
  • Nástupní bonus 10.000,-Kč
  • Bonusy za docházku
  • Výkonnostní bonus
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost závodního stravování

Pokud si dočetl/a inzerát až sem a splňuješ všechny předpoklady, zašli mi životopis pomocí tlačítka níže nebo na e-mailovou adresu –e-mail přes odpovědní formulář

Těším se na spolupráci.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

bonus bonusy data elektro e-mail hledám HR interní inzerát IT kandidát možnost náplň práce operátor postup pozice práce pracovní příspěvek SOU stravování školení víkend výdělek výkon zkušenosti znalost Zruč životopis dané kolegyně kov měsíční náplň oddělení oprava Ostatní pomoc PR profi předpoklad schopnost systém technolog tým výkonnost výroby závod zkušenost