Hledáme lidem práci Manpower

Obchodní zástupce – průměrný výdělek 50 000 Kč/měs.!‎‎

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Právě teď hledáme obchodního zástupce ve vaší lokalitě. Na navolávání schůzek ale zapomeňte. Agendu budete mít úhledně připravenou a zajištěnou. Jestli máte obchodního ducha a chcete pracovat pro jedničku na trhu v oblastí energií, tak nám o sobě dejte vědět!

Popis pozice:

Ve svěřené lokalitě, vašem okrese nebo jeho části, budete uzavírat již předem domluvené smlouvy se zákazníky a pomáhat jim v oblasti energií. Schůzky pro vás navolá náš tým, vy se tak můžete soustředit jen na obchod samotný.

Profil kandidáta:

Obchodní duch, reprezentativní vystupování a komunikativnost jsou výborným základem.

Pár věcí navíc je ale přesto potřeba:

  • SŠ s maturitou
  • ŘP sk. B (aktivní řidič) a nejlépe vlastní vůz (na provoz přispějeme)
  • živnostenský list (nebo ochota si ho založit)
  •  čistý trestní rejstřík

Už podnikáte? Pokud nezastupujete jinou energetickou společnost, není to žádný problém

Nabízíme:

Kromě nadstandardního finančního ohodnocení (ti nejlepší si vydělají až 80 000 Kč/měs.) vám nabízíme také plnou podporu, díky které se můžete soustředit jen na schůzky s klienty. Poskytneme vám veškeré technické vybavení (telefon, notebook, tiskárna) a zajistíme vám plný diář schůzek, které zajistí vaši kolegové.

Neváhejte a připojte se k našemu týmu!

Stačí se nám ozvat jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, zavolat na zobrazit tel. číslo nebo zaslat Váš životopis na e-mail e-mail přes odpovědní formulář.

  • Ústí nad Labem
  • Spolek pro chemickou a hutní výrobu,…
  • 21 070 – 24 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. března
  • Strančice
  • OBS Praha s.r.o.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

AJ Bor e-mail hledám hodnocení HR IT kandidát kolegové náplň práce NDA obchodní obchodní zástupce ohodnocení podnik pozice práce průměrný SOU společnost telefon výdělek zástupce životopis dar finanční kov list náplň navíc obchod oblast oblasti odpovědní okres PC PR problém profi řidič schůzky smlouvy standard technické trh tým vybavení zákazník