Provozní manažer, nástup dle dohody, plat 18 000,- čistého, místo výkonu Praha !

Lokalita Praha
Firma MEN ČECH a.s.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Co od Vás očekáváme:

Do našeho týmu hledáme zkušeného provozního manažera Praze a v okolí.
Praxe v oboru velkou výhodou !

Náplň práce:

  • zaškolování nových zaměstnanců
  • podpora výkonu zaměstnanců
  • plánování směn, komunikace se zástupci klienta
  • Vyhodnocování reportů a vytváření opatření

Vybraní zájemci budou během ledna a února kontaktováni a pozváni na osobní pohovor.
Do životopisu nezapomeňte uvést telefonní kontakt , mailovou adresu spolu s fotkou.

Požadujeme:

  • min. 18 let
  • SŠ vzdělání (není podmínkou)
  • ŘP skupiny B
  • trestní bezúhonnost (čistý Výpis z rejstříku trestů)
  • komunikativnost, solidní vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu
  • praxe s vedením kolektivu výhodou
  • schopnost jak samostatné tak týmové práce
  • práce na PC – základní znalost balíčku nástrojů Microsoft Office

Nabízíme:

  • zajímavou a dynamickou práci na HPP
  • odpovídající platové ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody : školení, kurzy, sebeobrana, slevy u partnerů
  • možnost účastnit se nejvýznamnějších kulturních akcí v ČR.

  • Mladá Boleslav
  • Re-sorting s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. ledna
  • Praha
  • SWBC - service, a.s.
  • 13 000 – 14 999 Kč
  • Meffert ČR spol. s r.o.
  • od 19 000 Kč
  • Praha
  • KRÁM s.r.o.
  • Ostrava-město
  • KELCOM International OSTRAVA, spol. s r…
  • Praha
  • Europe Security Agency, s.r.o.
  • od 12 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

AJ Bor ČR den hledám hodnocení IT komunikace kurz kurzy manažer Microsoft Microsoft Office místo Most možnost náplň práce nová odpovědnost Office ohodnocení partner plán plánování plat podpora pohovor práce Praha praxe školení telefon vedení výhody výkon vzdělání zaměstnanců zaměstnanec zaměstnanecké výhody znalost životopis dohody kolektiv kontakt kulturní náplň nástroj obor obrana osobní PC platové ohodnocení PR report schopnost stroj tým zájem zaměstnanecké zástupci