Pracovník zimní noclehárny pro osoby bez domova

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu určitou 1. 12. 2020 — 31. 3. 2021)
Lokalita Praha
Firma Centrum sociálních služeb Praha
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

V rámci humanitárních opatření pro osoby bez přístřeší hledáme do zimní noclehárny vhodné kandidáty.

Požadujeme:

  • Kurz pracovníka v sociálních službách
  • Zájem pracovat s cílovou skupinou
  • Organizační schopnosti, schopnost pracovat pod tlakem
  • Empatii, lidský a důstojný přístup
  • Výpis z RT

Náplň práce:

  • Příjem klientů do noclehárny a jejich propouštění, zajištění ubytování klientů na pokojích
  • Rozdělování, vydávání, sběr ložního prádla
  • Seznamování klientů s pravidly noclehárny a kontrola dodržování pravidel
  • Dodržování bezpečnosti ze strany klientů
  • Zabezpečení dodržování hygienických předpisů na pracovišti
  • Administrativní práce

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na dobu určitou
  • Práci na směnný provoz
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Místo výkonu práce: Praha
  • Nástup: dohodou
  • Své žádosti a životopisy s motivačním listem zasílejte do 15.11.2020.
  • Uchazeči, kteří nesplní dané požadavky, nebudou zařazeni do výběrového řízení.
  • CSSP si vyhrazuje možnost nepřijmout na danou pracovní pozici žádného z uchazečů.
  • Zasláním svých osobních materiálů uchazeči souhlasí s uchováním těchto materiálů po dobu výběrového řízení.
  • Následně budou skartovány.

Máte zájem o tuto nabídku?