Hledáme lidem práci Manpower

Launch your career in customer care! (Czech Republic)

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

We are looking for a new member to IT helpdesk team in Brno offices. If you are English speaking, analytical thinking and customer oriented, send me your CV! Together we can achieve great technical progress and provide perfect services to satisfaction of all customers.

Online interview and relocation package 20.000 CZK (780 EUR)!

Popis pozice:

What would you do?
You will be contacted by a customer, who needs a helping hand to advise how to set up an IT device provided by your company, or with some other nontechnical issue he/she is struggling with. The whole communication is via telephone, from your office in Brno. The whole time you can get support from young and friendly colleagues originate from all over the world.

Profil kandidáta:

What do we expect from you?
Good communicative skills in English - level B2 and better. Time flexibility, the working hours are between 12 pm and 8 am, always 8 hours long shift. Ability to work on PC and adopt new technical knowledge. Advantage! If you have technical education, experience in customer care, or native level of English, we will place a monetary value on it.

Time flexibility, the working hours are between 12 pm and 8 am, always 8 hours long shift. Which also means that you will do the night shift, because of the time zone of U.S.

Nabízíme:

What will you get for your work?
Decent average salary 27.500,- CZK that can rise up to 35.000,- CZK per month + benefit for night shifts 50%. Interesting employee benefits, such as meal vouchers, 25 days of vacation, pension insurance etc. Opportunity to use your English on daily basis and earn great experience in well-recognized IT company. The help desk office is situated in a very nice modern building in Brno. Your colleagues create a pleasant and friendly atmosphere. It is an ideal place for work.

Make a good choice and kick-up your career!

Contact me with your English CV  Odpovědět na inzerát

  • Hlučín
  • Tomáš STRAUB s.r.o.
  • od 15 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. června
  • Nové Město, Praha
  • SYNERGY - TREND s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Brno
  • Advanced Digital Technologies s.r.o.
  • od 28 500 Kč
  • Tábor
  • RE IN s.r.o.
  • 14 000 – 25 000 Kč
  • Mělník
  • Jiří Lobkowicz
  • 22 000 – 30 000 Kč
  • Brno
  • JANÍČKOVI stravování s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 15. července
  • Nupaky
  • Raben Logistics Czech s.r.o.
Zveřejněno: 17. června

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

benefit Brno CV CZK EU IT job jobs kandidát náplň práce Office online pec pozice práce employee náplň PC PR profi