Hledáme lidem práci Manpower

Údržbář - ihned

Lokalita Olomouc
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Pro známou společnost hledáme kolegu na pozici údržbáře. Pokud máte alespoň nějaké zkušenosti a nebojíte se práce, tak toto je nabídka přímo pro Vás! Nástup je možný ihned!  Před nástupem je určitě prohlídka provozu, abyste věděli do čeho půjdete!

Profil kandidáta:

Věk 18 let
Manuální zručnost
Zkušenosti z podobné pozice

Nabízíme:

My Vaše zkušenosti a ochotu zase oceníte nabídneme Vám odpovídající mzdu dle zkušeností. Zaručujeme Vám nadstandardní ohodnocení.

25 dní dovolené
nástup ihned
jistotu práce
příplatky + bonusy

  • Olomouc
  • FORCORP GROUP spol. s r.o.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 23. ledna
  • Brno-město
  • European Property Group, a.s.
  • od 18 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. července
  • Zlatníky-Hodkovice
  • AGRO Jesenice u Prahy a.s.
  • 15 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 9. března
  • Praha
  • HAMLET PRODUCTION, a.s.
  • od 150 Kč / hod
Zveřejněno: 28. dubna
  • Brno
  • Axial Personnel Agency, s.r.o.
Zveřejněno: 16. června
  • Horní Počaply
  • DANZER BOHEMIA-DÝHÁRNA s.r.o.
  • 18 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 10. srpna
  • Plzeň
  • Iulian Mihalache
Zveřejněno: 15. srpna
  • Praha
  • TOP HOTELS GROUP a.s.
Zveřejněno: 8. září
  • České Budějovice
  • Job and Travel s.r.o.
Zveřejněno: 16. ledna
  • Mladá Boleslav
  • ARIETE personal s.r.o.
Zveřejněno: 20. ledna
  • Ústí nad Labem
  • ŠROUBEK Ústí nad Labem, s.r.o.
  • od 75 Kč / hod
Zveřejněno: 12. listopadu
  • Tábor
  • AUTOSALON Tábor s.r.o.
Zveřejněno: 11. prosince
Zveřejněno: 25. listopadu
  • Teplice
  • Colortec, s.r.o. v likvidaci
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 3. prosince
  • Jablonec nad Nisou
  • Petit Lulu s.r.o.
  • 19 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 28. ledna
  • Ostrava
  • Martin Jaskula
  • 19 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 15. října
  • Zlín
  • BestDrive Czech Republic s.r.o.
  • 20 000 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 17. září
  • Michle, Praha
  • GLOBAL BUSINESS STRATEGY s.r.o.
  • od 16 900 Kč
  • Jindřichův Hradec
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
  • Nýrsko
  • TANY, spol. s r.o.
  • 18 000 – 24 000 Kč
  • Karlovy Vary
  • Karlovarská krajská nemocnice a.s.
  • od 19 000 Kč
  • Plzeň
  • JTEKT COLUMN SYSTEMS CZECH s.r.o.
  • od 24 900 Kč
  • Bruntál
  • VP Partners Zlín, s.r.o.
  • od 19 600 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

AJ bonus bonusy hledám hodnocení IT kandidát nabídka náplň práce NDA ohodnocení plat pozice práce prohlídka příplatky společnost zkušenosti Zruč dar dovolené náplň PR profi standard zkušenost