Hledáme lidem práci Manpower

Výrobní technolog

Lokalita Třebechovice pod Orebem
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Pro rodinnou výrobní společnost s tradicí hledám kandidáta na pozici Technologa ve výrobě kovových a keramických dílů pro různá odvětví průmyslu.

Čeká Vás neformální přátelské prostředí, pestrá pracovní náplň a možnost profesního růstu - pracujeme s unikátními technologiemi, které nikde jinde nenajdete!

Na pozici rádi přijmeme i absolventa, ve všem Vás zaškolíme a zaučíme, důležitá je hlavně chuť do práce a ochota neustále se učit a vzdělávat!!!

Náplň práce:

- plánování výroby a kooperací

- tvorba a zeefktivňování pracovních postupů

- optimalizace výrobních procesů

- práce na prototypech, s výkresovou dokumentací

- dohled nad kvalitou, řešení nápravných opatření

- určování postupů měření a kontroly kvality

- práce 50 % v kanceláři, 50 % v provozu

- komunikace napříč odděleními (konstrukce, údržba, výroba)

Profil kandidáta:

- SŠ/VŠ technického zaměření (metalurgie, materiálové inženýrství, strojírenství apod.)

- znalost struktury i vlastností kovů

- orientace v dokumentaci (čtení výkresů)

- komunikační dovednosti

- schopnost a ochota se učit

- technické myšlení a logické uvažování

Nabízíme:

- stabilní práci s dlouhodobou perspektivou

- možnost zaučení i pro absolventy, podpora dalšího studia

- fixní mzdu + pohyblivou složku

- 4 týdny dovolené + 3 sick days

- stravenkový paušál

- 13. plat

- pro věrné zaměstnance příspěvek na dovolenou

Zaujala Vás nabídka? Pak neváhejte, klikněte na "odpovědět" a přihlaste se do výběrového řízení!

  • Planá, Tachov
  • Panasonic Industrial Devices Czech s.r…
  • 60 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. ledna
  • Horní Benešov
  • HOBES, spol. s r. o.
  • od 24 000 Kč
Zveřejněno: 15. června
  • Prachatice
  • VISHAY ELECTRONIC spol. s r.o.
  • od 50 000 Kč
Zveřejněno: 8. února
  • Ledeč nad Sázavou
  • SAPRIL Morava s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 22. listopadu
  • Pečky
  • KLARO, spol. s r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 1. listopadu
  • Kamenný Přívoz
  • PREFA Technology a.s.
  • 36 000 – 44 999 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště
Zveřejněno: 21. března
  • Lutín
  • SIGMA GROUP a.s.
  • 20 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 29. března
  • Dačice
  • THK RHYTHM AUTOMOTIVE CZECH a.s.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 25. října
  • Česká Třebová
  • KORADO, a.s.
  • 45 000 – 47 000 Kč
Zveřejněno: 8. července
  • Plazy
  • Ascorium Mladá Boleslav s.r.o.
  • 23 200 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 27. května
  • Plazy
  • 17 600 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 31. března
  • Holubov
  • GRAFOBAL BOHEMIA s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 8. srpna
  • Klatovy
  • Aerotech Czech s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 23. ledna
  • Karviná
  • SEJONG Czech s.r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 3. července
  • Plazy
  • 20 500 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 16. června
  • Plazy
  • 24 500 – 26 500 Kč
Zveřejněno: 21. září
  • Odry
  • Semperflex Optimit s.r.o.
  • od 35 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 30. ledna
  • Český Krumlov
  • CM mechanics s.r.o.
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 2. září
  • Břeclav
  • Magnetic Tree s.r.o.
  • 19 600 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 17. listopadu
  • Břeclav

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Hradec Králové, Nový Bydžov

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

absolvent AJ EU hledám inženýr IT kancelář kandidát komunikace kvality měření možnost nabídka náplň práce nová paušál pec plán plánování plat podpora postup pozice práce pracovní prostředí příspěvek růst řízení sick day společnost stabilní stravenkový paušál technologie výroba znalost díl dny dokument dovednost dovolené komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kontroly kov materiál myšlení náplň oddělení PR pracovní náplň proces procesů profesní profi průmysl přátelské přátelské prostředí řešení schopnost stroj strojírenství technické technolog tvorba týdny údržba výběr výrobní výroby