Hledáme lidem práci Manpower

Elektrikář - čisté prostředí

Lokalita Olomouc
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Elektrikář pro vstřikovací stroje v prostředí Automotive. Baví tě elektro? A máš vyhlášku 50 paragraf 5 nebo vyšší?

Tak mi pošli tvůj životopis nebo mi zavolej.

Popis pozice:

Budeš se starat o elektro údržbu výrobních linek a vstřikolisů. Pokud se budeš chtít dále rozvíjet, budeš mít možnost naučit se třeba i programovat v PLC, ale to už záleží na tobě.

Profil kandidáta:

- Výuční list elektrotechnického směru

- Vyhlášku 50 paragraf 5

- Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme:

Odměnou bude:

- Práce přímo v Olomouci

- Velký prostor pro kariérní růst

- Nastoupit můžeš ihned nebo dle dohody

- Víme, že je potřeba i odpočívat, proto dovolená nad zákonný rámec

- Těšit se můžeš na roční prémie

- Stravenky 100 Kč

- Můžeš si zlepšit cizí jazyk a to díky jazykovým kurzům

- Kafeterie

Zaujalo tě učit se nové věci nebo se rozvíjet? Tak mi pošli tvůj životopis nebo mi klidně zavolej a to kdykoli. Kontakt je uveden níže. Budu se těšit!

  • Brno
  • Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka, Brno…
  • 14 600 – 17 070 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. února
  • Kadaň
  • FRK SPLIT s.r.o.
  • od 17 000 Kč
  • Brno
  • Domov pro seniory Foltýnova,…
  • od 19 770 Kč
  • Křižanov, Žďár nad Sázavou
  • VV SKLO s.r.o.
  • od 24 000 Kč
  • Brno
  • Máslové trubičky s.r.o.
  • 18 000 – 25 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Trainee program – první práce pro absolventy

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

auto den dovolená elektrikář elektro IT kandidát kariérní růst kurz Lom možnost náplň práce nové Olomouc paragraf pozice práce prostředí růst stravenky vyšší životopis dohody jazyk kariérní kontakt kov list náplň PR prémie profi program rámec roční stroj technické výrobní