Hledáme lidem práci Manpower

KOORDINÁTOR VÝROBY / OLOMOUC - 3 směnný provoz, vhodné i pro ženu!

Lokalita Olomouc
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do středně velké firmy v sektoru výroby plastů hledáme novou kolegyni / kolegu na pozici Koordinátor/ka výroby.

Máte zkušenosti na podobné pozici z výrobní společnosti?

Vedli jste v minulosti menší tým?

A jste silná a komunikačně schopná osobnost?

Pak hledáme Vás a rádi společně probereme detaily.

Popis pozice:

Jedná se o pozici nově vzniklou, cílem je zajistit komunikaci mezi všemi odděleními, předávání informací mezi směnami a výrobním manažerem, řešení problémů a organizovaní směny. Na tuto pozici bychom si představovali silnou osobnosti, ideálně ženu, s dobrými komunikačními a organizačími schopnostmi a se vzděláním technického směru. Je třeba být nakloněn třísměnnému provozu.Se směnovým mistrem pak povedete operátory a seřizovače na směně.

Profil kandidáta:

Od nové kolegyně / kolegy očekáváme strojírenské vzdělání (výuční list či SŠ) a zkušenosti na podobné pozici s vedením lidí (Parťák, Koordinátor, Směnový mistr atp.)

Nezbytná je také silná osobnost a dobré komuniakční schopnosti. Velkou výhodou pro další kariérní růst bude znalost AJ.

Jedná se o práci na 3 směny.

Nabízíme:

Za svou práci dostanete poctivě zaplaceno. Těšit se můžete i na dovolenou nad zákonný rámec, měsíční a roční bonus, příplatky, stravenky, flexipassy a spoustu dalších benefitů.

Nástup je možný ihned nebo dohodou.

  • Jablonec nad Nisou
  • AKT plastikářská technologie Čechy,…
  • 20 000 – 23 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. září
  • České Budějovice
  • KeyTec České Budějovice s.r.o.
  • od 29 000 Kč
Zveřejněno: 8. ledna
  • Letovice
  • TECHNICKO-INŽENÝRSKÉ SLUŽBY s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

AJ benefit bonus cíle den hledám IT kandidát kariérní růst Lom manažer mistr náplň práce nové Olomouc operátor plat pozice práce příplatky růst směny společnost společnosti stravenky vedení vhodné vzdělání zkušenosti znalost cíl dohodou firmy kariérní kolegyně komunikační list měsíční náplň oddělení osobnost PR problém profi rámec roční řešení řešení problémů sektor schopnost schopnosti směna stav stroj technické tým výrobní výroby zkušenost