Hledáme lidem práci Manpower

Asistentka jednatele s AJ - možný částečný home office

Lokalita Pardubice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nového kolegu/yni na pozici Administrativní podpory obchodu, který/která se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující společnosti. Společnost se zabývá developerskými projekty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Kancelář sídlí v centru Pardubic.

Podmínkou je aktivní komunikace v anglickém jazyce.

Popis pozice:

komunikace v anglickém na denní bázi s obchodními partnery

zpracování příchozí a odchozí pošty, běžná administrativní agenda

služební cesty s jednatelem v rámci ČR a zahraničí (nejčastěji Rakousko, Německo, Slovensko, Polsko)

příprava podkladů pro smlouvy, komunikace s účetními a daňovými poradci

aktivní řízení automobilu v rámci ČR

práce v powerpoint – tvorba prezentací, word a excel – příprava tabulek, občasná kreativní práce - infografiky

Profil kandidáta:

samostatnost - po zaškolení budete fungovat samostatně, sami si budete řídit časový harmonogram své práce

časová flexibilita - občasné obchodní večeře a obědy

občasné služební cesty s nadřízeným – ochota cestovat

Aj: aktivně slovem i písmem - denní telefonický kontakt s obchodními partnery

reprezentativní vystupování, řp. sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:

férové finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

stravenky

služební automobil

flexibilní pracovní doba

možnost home officu

příspěvky na penzijní připojištění

5 týdnů dovolené

  1. plat dle toho, jak se daří společnosti

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

administrativní agenda AJ asistent asistentka auto automobil bonus bonusy ČR daň den developer doba flexibilní grafik harmonogram hledám hodnocení home office HR IT jednatel kancelář kandidát komunikace Luže mobil Most možnost nadřízený náplň práce NDA Německo nové obchodní Office ohodnocení partner penzijní připojištění plat pojištění pošty pozice práce pracovní pracovní doba připojištění Rakousko řízení samostatnost služební služební auto SOU společnost společnosti stravenky školení telefon účetní zahraničí zaměstnanec anglické cesty člen daňový dovolené finanční kontakt kreativní náplň obchod penzijní podpory poradci PR profi projekt přátelské příprava příspěvky řidič smlouvy tvorba tým zaměstnanecký zkušenost