Seřizovač - 1 směna, nadstandartní výdělek

Lokalita Telč
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Tereza Břetenářová, zobrazit tel. číslo

Hledáme nového kolegu/yni na pozici Seřizovače, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující společnosti. Společnost se zabývá výrobou stínící techniky. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Telč

Popis pozice:

seřizování a nastavování strojů, po seřízení stroje kontrolování výrobku podle technické dokumentace

obsluha strojů

údržba technického vybavení firmy

kontrolování stavu výrobních prostředků a náhradních strojních dílů

řešení technických změn

školení operátorů výroby, poskytování technické podpory

Profil kandidáta:

zkušenost se seřizováním strojů

technické myšlení a manuální zručnost

Nabízíme:

férové finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

stravenky, práce na 1 směnu

volné víkendy a svátky

příspěvky na penzijní připojištění

4 týdny dovolené

13 plat dle, toho jak se daří společnosti

Máte zájem o tuto nabídku?