Hledáme lidem práci Manpower

IT Konzultant – vhodné i pro juniory

Lokalita Opava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Jste komunikativní a zajímáte se o IT? Česká IT firma s mezinárodní působností hledá IT konzultanta, který bude tvořit most mezi firmou a klientem. Budete zodpovědní za implementaci vyvíjených systémů u zákazníka a za jejich podporu.

Popis pozice:

Máte rádi pestrou práci s možností profesního rozvoje? Zde máte možnost profilace do toho, co vás nejvíce baví či zajímá.

  • Velkou součástí práce je analýza technických požadavků klientů, jejich konzultace a podpora při zavádění či optimalizaci SW.
  • Součástí práce je i manuální testování na uživatelské úrovni a reporting chyb. Zde se ale nemusíte zastavit, a pokud budete šikovní, budete mít prostor chyby sami řešit.
  • Můžete i psát testovací scénáře, podílet se na tvorbě šablon či pracovat s datovými formáty. Zkrátka budete mít možnost rozvoje v tom, v čem budete chtít.
  • Součástí práce jsou i pravidelné cesty za klienty a jejich podpora (L2 Support).

Profil kandidáta:

  • Důležitý je pro nás technologický background, drive a chuť dál profesně růst.
  • Pokud máte předchozí zkušenost na pozici s L2 Supportem, umíte skriptovat (v libovolném jazyce) a orientujete se v datových formátech (XML), pak máte téměř vyhráno.
  • Vzhledem k nadnárodní působnosti je pro nás důležitá angličtina na komunikativní úrovni. A kvůli cestám za klienty řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:

  • Možnost profesního růstu za podpory zkušených kolegů v příjemném prostředí šestičlenného týmu.
  • Můžete pracovat na HPP i na IČO, s možností částečného homeoffice. Sídlíme v Brně a v Opavě.
  • Navíc jdeme s dobou a snažíme se dbát na rozvoj a karierní růst kolegů stejně tak jako na zavádění nejmodernějších technologií.
  • Samozřejmostí je i balíček benefitů jako: výuka jazyků, sick days, stravenky, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, flexibilní pracovní doba či HW a internet z domova.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

  • Ostrava
  • Team Assistant
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. srpna
  • Olomouc
  • Vaidová Magda
Zveřejněno: 27. února
  • Ústí nad Labem
  • Manpower
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 8. září
  • Olomouc
Zveřejněno: 13. ledna
  • Prostějov
  • Bárta Michal
Zveřejněno: 17. listopadu
  • Brno
  • Mařáková Daniela
Zveřejněno: 13. června
  • Ostrava
Zveřejněno: 15. června
  • Ostrava
Zveřejněno: 23. června
  • Praha
  • Růžičková Jana Isabella
Zveřejněno: 7. října
  • Velké Meziříčí
  • Miluše Vašíčková Faltusová
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 26. srpna
  • Jičín
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Liberec
  • Manpower
    Benefity:
Zveřejněno: 29. července

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

AJ analýza angličtina benefit dění doba domov firma flexibilní HR HW chyby inzerát inzeráty IT kandidát konzultant mezinárodní místa Most možnost Office podpora pojištění postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovní místa prostředí příspěvek reporting rozvoj růst sick day SOU společnost společnosti stravenky uchazeč vhodné vyšší životní pojištění cesty člen díl jazyk kov národní navíc odpovědní penzijní podpory PR profesní profi příjemné případ přístup report řidič součást stav systém technický technolog test tým uživatel volná pracovní místa zákazník zkušenost životní