SPECIALISTA BEZPEČNOSTI PRÁCE BOZP A PO -Plzeň

Lokalita Plzeňský kraj
Firma CM mechanics s.r.o.
Kategorie Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 20.000 – 29.999 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 1. 3. 2016

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe v oblasti BOZP a PO min. 3 roky
  • OZO BOZP dle zák. 309/2006 Sb.
  • OZO PO (TPO) dle zák. 133/1985 Sb.
  • Praxe v oblasti ochrany životního prostředí, znalost AJ
  • Znalost BOZP a PO ve výrobních podnicích
  • ŘP sk. B
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Iniciativnost a zaměření na výsledek

Pracovní náplň:

  • Dodávat dílčí služby a poradenství pro klienty v regionu (kontroly, zpracování dokumentace atd.)
  • Podílet na projektech komplexního outsourcingu BOZP a PO pro významné klienty
  • Podílet na rozvoji odborného know how v oblasti BOZP a PO v širokém týmu specialistů

Nabízíme:

  • Odměnu odpovídající praxi a odbornosti s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků
  • Služební automobil
  • Odborné vzdělávání a rozšiřování kvalifikace (firemní volno na vzdělávání a finanční příspěvek)
  • Možnost samostatně plánovat svoji práci
  • Výraznou možnost seberealizace v rámci rozvoje služeb BOZP a PO
  • Lokalita Praha, Střední Čechy

V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš životopis na e-mail Odpovědět na inzerát
Personální společnost Žirafa.cz se těší na spolupráci.

Pracoviště: Plzeň a Plzeňský kraj

  • Jihomoravský kraj
  • Hospic sv. Alžběty o.p.s.
  • 15 000 – 17 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. února
  • CM mechanics s.r.o.
  • 40 000 – 49 999 Kč
  • Středočeský kraj
  • Příbram
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Teplice
  • Talos Security s.r.o.
  • od 70 Kč / hod
  • Brno-město
  • RK Satis Group s.r.o.
  • 13 000 – 14 999 Kč
  • Českomoravská Bezpečnostní Agentura…
  • Zkrácený úvazek

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

AJ auto automobil Bor BOZP den dokumentace e-mail HR IT kraj kvalifikace Luže měření mobil Most možnost náplň práce outsourcing OZP pec plán Plzeň poradenství práce pracoviště pracovní Praha praxe prostředí příspěvek rozvoj růst služební služební auto SOU specialist specialista společnost volno vysoké vzdělání vzdělávání znalost životopis Čechy díl dokument finanční firemní kontroly list lokalita náplň obchod oblast oblasti odbor odborné ochrany personální PR pracovní náplň projekt případ region rok služby střední tým výraz výrobní výsledek životní