Hledáme lidem práci Manpower

Customer Care Specialist with English in Brno

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

  • Are you interested in building your business and technical knowledge and enhance your communication skills?
  • Are you fluent in English and would you like to kick-start your career in technology? We have a great opportunity for you! An international company with modern offices in Brno is looking for new team members of Customer Care department for US market.

Popis pozice:

Responsibilities include:

  • Providing technical customer support in the English language
  • Troubleshooting various technical issues
  • Answering questions regarding billing
  • Building and maintaining positive and professional customer relationships
  • Working with the internal system, data entry

Profil kandidáta:

Requirements:

  • be proficient in English (B2 / C1 / C2)
  • able to work at different shifts (nights and weekends incl.)?
  • willing to help customers with a positive attitude
  • an avid interest in technology is appreciated

Nabízíme:

You can look forward to:

  • Competitive salary + BONUSES
  • An additional week of vacation
  • Meal tickets
  • Sick days
  • Ultramodern and multi-cultural work environment, brand new spaces
  • A contract for an indefinite period
  • Further training a development

Please note, that this position requires relocation to Brno (Czech Republic) and a work permit for the Czech Republic is mandatory. The position is full-time, and not suitable for students.

If you are interested in this role and you would like to know more about the vacancy, please feel free to send me your CV in English and I will contact you directly.

  • Vodňany
  • KOLONADA SERVIS s.r.o.
  • od 17 800 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března
  • Duchcov
  • APDUCH s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Jihlava
  • Millman shop & trade CZ s.r.o.
  • 25 000 – 27 000 Kč
  • Bor
  • OBS Praha s.r.o.
Zveřejněno: 25. dubna
  • Kobylisy, Praha
  • Tomáš HOMOLKA
  • 5 000 – 6 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 28. března

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

bonus Brno business CV data den IT kandidát náplň práce NDA Office pec pozice práce role sick day specialist system brand list náplň PR profi student technolog