Hledáme lidem práci Manpower

Operátor výroby v automobilovém průmyslu, mzda od 24 000.-

Lokalita Nový Jičín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte zaměstnání, ve kterém uplatníte Vaše manuální dovednosti? Chcete se podílet na vytváření moderních a inovativních bezpečnostních prvků v automobilovém průmyslu? A nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu? Pokud ano, máme práci právě pro Vás.

Popis pozice:

Společnost zabývájící se výzkumem, aplikačním vývojem a výrobou předních světlometů, zadních svítilen a elektronických řídících jednotek pro automobilový průmysl.

Nabízíme jednoduchou práci ve výrobě a montáži v čistém prostředí.

Profil kandidáta:

Nepožadujeme předchozí zkušenosti ve výrobě. Očekáváme jen jistou manuální zručnost. Vše ostatní Vás naučíme.

Nabízíme:

Za Vámi dobře odvedenou práci nabízíme:

- mzdu od 24 000.- (po zkušební době až 28 000.-)

- bonus za docházku

- zajištěný svoz ZDARMA z Ostravy, Frýdku-Místku, Havířova, Českého Těšína a okolí

- 8h směny (ranní-odpolední-noční), volné víkendy

- dotované stravné

  • Přeštice
  • ELASTO FORM Bohemia s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. února
  • Horní Lukavice
  • A-Z PREZIP a.s.
  • 25 000 – 28 000 Kč

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

AJ auto automobil bezpečnost bonus den elektro Havířov IT kandidát Lom mobil mzda náplň práce operátor plat pozice práce prostředí směny společnost STK stravné Těšín víkend zaměstnání zdarma zkušenosti Zruč automobilový průmysl dar díl dovednost inovativní náplň operátor výroby Ostatní PR profi průmysl světlo výroby výzkum zkušební zkušenost