Hledáme lidem práci Manpower

Project quality engineer

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme zkušeného inženýra kvality, který má již zkušenosti s novými projekty, přípravou PPAP a komunikací se zákazníkem. Čeká Vás příjemný kolektiv, atraktivní mzda a zajímvé projekty.

Popis pozice:

  • Nese hlavní zodpovědnost za procesy kvality během vývojové fáze, při nových projektech
  • Zastupuje oddělení kvality v projektovém týmu
  • Zajišťuje PPAP aktivity a garantuje, že PPAP reflektuje reálnou kvalitu
  • Nese zodpovědnost za spokojenost zákazníka z pohledu kvality výrobku, za dodržení podmínek smlouvy
  • Zajišťuje a koordinuje všechny aktivity kvality spojené s projektem
  • Definuje cíle ve všech fázích (prototypová, předsérieová, sériová výroba)
  • Nese odpovědnost za zákaznický audit
  • Představuje hlavní kontakt pro zákazníka
  • Zajišťuje, že jsou procesy v závodě dodržovány ; Build In Quality Standards, dále pak FMEA, RPN, 4M, Design Validation, Product Validation

Profil kandidáta:

  • Vzdělání technického oboru
  • Zkušenost na zákaznické kvalitě min. 3 roky
  • Zkušenost s nástroji kvality PPAP, FMEA, APQP atd.
  • Znalost metodologii řešení problémů a reklamací: 8D, 5Why
  • Znalost IATF IATF 16949:2016, ISO 9001 and VDA 6.3
  • Pokročilá znalost AJ (písemná i komunikativní)
  • Drive, tah na branku, efektivita při řešení problůmů
  • Dobré organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme:

  • Mzda + bonusy
  • Týden dovolené navíc
  • Flexi passy
  • Stravenky
  • Jazykové kurzy
  • Moderní prostředí s technologií na špičkové úrovni
  • Příjemný kolektiv

  • Olomouc
  • Bénéficielle, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. listopadu
  • Přerov
  • SQS Sorting and Quality Services s.r.o.
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 23. března
  • Karviná
  • G & P Quality Management s.r.o.
  • 50 000 Kč
Zveřejněno: 7. března
  • Liberec
  • UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 17. září
  • Rychnov nad Kněžnou
  • ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 6. února
  • Kněžnice
  • TECMAPLAST CZ, s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 13. října
  • Liberec
  • Webasto Roof & Components Czech…
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 20. dubna
  • Strakonice
  • Aluprogress Strakonice s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 4. července
  • Rožmitál pod Třemšínem
  • FLAMONT, s.r.o.
  • od 16 800 Kč
Zveřejněno: 18. prosince
  • Šumperk
  • Urdiamant, s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Bor
  • SUSPA CZ s.r.o.
  • 24 500 – 31 000 Kč
  • Ratíškovice
  • T Machinery a.s.
  • 23 000 – 37 000 Kč
  • Hovorany
  • Farmarket s.r.o.
  • od 20 160 Kč
  • Městec Králové
  • DRUPOL, výrobní družstvo
  • Sloveč
  • OTAKAR REZEK s.r.o.
  • od 15 200 Kč
  • Chomutov
  • MILENIUM 3000 spol. s r.o.
  • 31 000 – 33 000 Kč
  • Plzeň
  • schambeck bohemia s.r.o.
  • od 20 500 Kč
  • Plzeň
  • BERGER BOHEMIA a. s.
  • od 14 600 Kč
  • Snědovice
  • Ústav sociální péče pro tělesně…
  • 19 730 – 28 920 Kč
  • Nová Ves, Třebíč
  • MANN + HUMMEL Service s.r.o.
  • Tábor
  • DITA výrobní družstvo invalidů
  • 17 500 – 18 500 Kč

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

AJ audit bonus bonusy Bor cíle den hlavní hledám inženýr ISO IT kandidát kurz kurzy kvality mzda náplň práce NDA odpovědnost pozice práce procesy prostředí reklama SOU spokojenost stravenky týden týden dovolené navíc výroba vzdělání zkušenosti znalost cíl dar design dovednost dovolené jazyk kolektiv komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kontakt kov náplň nástroj navíc obor oddělení PR problém proces profi projekt projektové příjemný rok řešení řešení problémů smlouvy spokojen standard stav stroj technické technolog tým zákazník závod zkušenost