Hledáme lidem práci Manpower

LEAN SPECIALISTA – Dokážete vymýšlet zlepšení?

Lokalita Uherský Brod
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte zkušenosti z leanu a umíte identifikovat příležitosti pro zlepšení? Dokážete přemýšlet analyticky a číst v datech? Orientujete se v PowerBI a Microsoft SQL? Tak nám o sobě dejte vědět a získejte stabilní práci v silné české firmě.

Popis pozice:

V práci budete:

-vyhledávat potenciál ke zlepšení (produktivita, kvalita, náklady).

-analyzovat data a pracovat na jejich vizualizaci.

-spolupracovat s ostatními úseky ve výrobě.

Profil kandidáta:

Hledáme někoho, kdo:

-Má přechozí praxi na podobné pozici.

-Zná Microsoft SQL.

-Má zkušenosti s analýzou dat (PowerBI).

-Je samostatný, ale dokáže kopat za tým.

Nabízíme:

Odměnou za Vaši práci bude:

-Dobré mzdové ohodnocení.

-Kariérní růst v silné české firmě.

-Propracovaný systém zaškolení a další vzdělávání v oboru.

-Týden dovolené navíc.

-Sick Days.

-Stravenky.

-Příspěvek na penzijní připojištění.

-Příspěvek na lékařskou péči.

Zaujala Vás naše nabídka? Tak neváhejte a získejte lepší práci. Těšíme se na Vás!

  • Velemyšleves
  • GESTAMP LOUNY s.r.o.
  • od 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 12. prosince
  • Plzeň
  • ŠKODA JS a.s.
  • 35 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 26. října
  • Chomutov
  • CC INTERNET s.r.o.
  • od 33 000 Kč
Zveřejněno: 4. března
  • Most
  • WU YA XING s.r.o.
  • 18 500 – 22 000 Kč
  • Most
  • BL montážní s.r.o.
  • od 18 500 Kč
  • Most

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kroměříž, Přerov

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Trainee program – první práce pro absolventy

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Bor data den hledám hodnocení IT kandidát kariérní růst kvalita Microsoft Most nabídka náklady náplň práce ohodnocení pec penzijní připojištění pojištění pozice práce produktivita připojištění příspěvek růst sick day specialist specialista stabilní stravenky školení týden týden dovolené navíc vzdělávání zkušenosti české dovolené kariérní kov lékař list mzdové náklad náplň navíc obor Ostatní penzijní PR profi příležitost příležitosti systém tým v práci zkušenost