Hledáme lidem práci Manpower

Protivín. Obsluha strojů pro muže i ženy. 2 směny. Moderní pracovní prostředí :)

Lokalita Protivín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro výrobní společnost v Protivíně, vybavenou moderními výrobními stroji přijmeme nové kolegy -nekvalifikované pracovníky (muže i ženy) na obsluhu strojů či montáž. Jedná se o práci v příjemné pracovní prostředí bez rizika, kde se můžete naučit obsluhovat jedny z nejmodernějších strojů v oblasti obrábění. Předchozí praxe z výrobního podniku vítána, není však podmínkou, vše Vás rádi naučíme. Před nástupem budete pozváni k osobnímu pohovoru, jehož součástí je i prohlídka závodu.

Místo výkonu práce: Protivín
Směnnost: 2 směny (ranní - odpolední)
Nástup možný ihned

Popis pozice:

- obsluha strojů

Profil kandidáta:

- spolehlivost
- ochotu učit se novým věcem
- vzdělání technického zaměření výhodou

Nabízíme:

- stabilní zaměstnání s možností kariérního postupu na vyšší / odbornější pozice
- nástupní mzdu 17.500 Kč/měs. (po zapracování možnost navýšení)
- příplatek za odpolední
- příplatek za noční 20 Kč/h
- dotovaná strava, oběd za 22 Kč
- příspěvek na penzijní připojištění
- 5 týdnů dovolené
- odměny za práci přesčas
- příplatky za práci o víkendu nad rámec zákoníku práce

  • Brno
  • Omega Brno s.r.o.
  • 15 000 – 17 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 9. prosince

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Bor IT kandidát měření místo možnost náplň práce nové odměny penzijní připojištění plat podnik pohovor pojištění postup pozice práce pracovní pracovní prostředí pracovník praxe prohlídka prostředí Protivín přesčas příplatek příplatky připojištění příspěvek rizika směny SOU společnost stabilní víkend výkon vyšší vzdělání zákoník zaměstnání dny dovolené kariérní kov místo výkonu práce náplň oblast oblasti obsluha odbor osobní penzijní PR profi příjemné příjemné pracovní prostředí rámec součást stroj technické výrobní výše závod