Hledáme lidem práci Manpower

Vývojový elektronik_senior

Lokalita Nový Jičín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Zajímáte se o vývoj v oblasti elektroniky?
Máte chuť pracovat v automotive?

Nabízíme perfektní šanci pro Vaši kariéru!

Popis pozice:

- Vývoj elektronických komponentů

- Tvorba technické specifikace dle požadavků zákazníků

- Koordinace vývojového týmu

- Mentoring méně zkušených kolegů

- Spolupráce s oddělením optické a mechanické konstrukce za účelem vývoje osvětlovacích systému

- Řešení technických otázek s dodavateli

Profil kandidáta:

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru (elektrotechnické či strojní obory)

- Min. 3 letá praxe s návrhy elektronických obvodů nebo 3D modelů

- Komunikativní angličtina

- Znalost nástrojů pro návrhy elektronických obvodů nebo jejich 3D modelování

Nabízíme:

- Kvalitní zázemí nadnárodní společnosti

- Velmi dobré finanční ohodnocení + bonusový systém odměn

- Zaměstnanecké benefity jako příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu a další příspěvky jsou samozřejmostí

- Možnost kariérního růstu

  • Znojmo
  • EGSTON SYSTEM ELECTRONIC, spol. s r.o.
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. srpna
  • Přerov
  • Meopta - optika, s.r.o.
  • 25 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 23. dubna
  • Oslavany
  • STROJÍRNA OSLAVANY, spol. s r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 18. března
  • Vimperk
  • ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o.
  • od 43 101 Kč
Zveřejněno: 29. května
  • Nová Ves, Třebíč
  • ALFA IN a.s.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 27. února
  • České Budějovice
  • Robert Bosch, spol. s r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 25. února
  • Čáslav
  • Maso Čáslav s.r.o.
  • od 16 500 Kč
Zveřejněno: 31. prosince
  • Nové Město, Praha
  • CITY CLUB PRAGUE, s.r.o.
  • Třeboň
  • Slatinné lázně Třeboň s.r.o.
  • od 16 340 Kč
Zveřejněno: 30. prosince
  • Kutná Hora
  • ATLANTA WORLD, družstvo
  • od 13 350 Kč
Zveřejněno: 1. ledna
  • Teplice
  • Stavebniny Černý, s.r.o.
  • 16 280 – 17 000 Kč
  • Modrava
  • Eva Kolínová
  • od 19 000 Kč
  • Teplice
  • HOKA - chráněná pracoviště, s. r. o.
  • od 16 280 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Praha
  • Yevhen Hendych
  • 13 350 – 17 500 Kč
  • Prostějov
  • RSK INDIAN s. r. o.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Odbory - proč a jak je založit

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

AJ angličtina auto benefit benefity bonus Bor elektro hodnocení IT kandidát mentoring Most možnost náplň práce obory ohodnocení pec pozice práce praxe příspěvek růst SOU specifika společnost společnosti spolupráce stravování vzdělání zaměstnanec znalost 3D modelování dovolené finanční kariérní koordinace kvalitní mechanické mentor model možnost kariérního růstu náplň národní nástroj oblast oblasti obor oddělení PR profi příspěvky stroj světlo systém technické technický tvorba tým zákazník zaměstnanecké zaměstnanecké benefity