Customer Relationship Manager (CRM)

Lokalita České Budějovice
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Marie Valentová, zobrazit tel. číslo

Pro obchodní společnost v Českých Budějovicích, s pevným postavením na trhu, hledáme odborně zdatného manažera CRM s bohatými zkušenostmi, který by celý systém dokázal ve společnosti zavést, projektově zastřešit a dále ho i rozvíjel.

Popis pozice:

Na této pozici budete úzce spolupracovat s top managementem společnosti (CFO, CMO). Čeká Vás kompletní implementace CRM systému od počátku jeho plánování až po realizaci (včetně zajištění uživatelsky podpůrného softwaru či aplikace). Nastavíte si parametry, vyhovující procesy a v budoucnu sestavíte realizační tým. Zaměříte se na marketingové strategie a jejich dlouhodobé vyhodnocování.

Profil kandidáta:

  • Prokazatelné úspěšné zkušenosti s tvorbou a realizací CRM a marketingových strategií
  • Otevřeně smýšlející osobnost s prozákaznickým přístupem a konstruktivním myšlením
  • Schopnost dotáhnout věci do zdárného konce
  • Orientace v moderních marketingových nástrojích a digitálních technologiích
  • Týmový hráč zdatný v analýzách a vyhodnocování statistik

Nabízíme:

  • Dlouhodobé uplatnění u stabilní a stále rostoucí společnosti s férovým jednáním
  • Samostatnou, kreativní práci v rámci managementu společnosti
  • Platové ohodnocení odpovídající náročnosti pracovní pozice
  • Odborné vzdělávání
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na stravné
  • Kulturní a sportovní akce

Máte zájem o tuto nabídku?