Hledáme lidem práci Manpower

Svářeč CO2 - u nás obnovíte/získáte svař. průkaz v rámci zaměstnání

Lokalita Dobříš
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte nové výzvy? Rozhlížíte se po práci s ubytováním? A nevadí Vám třísměnný provoz?

Nabízíme zaměstnání ve společnosti, která se zaměřuje na výrobu bagrů, nakladačů a jiným pomocných strojů v Dobříši, ve Středočeském kraji.

Pokud nemáte platné svářečské oprávnění, je možnost jej obnovit. V případě, že umíte svařovat, ale nemáte oprávnění – možnost zajištění.

Popis pozice:

Budete svařovat CO2 na svařovacích linkách díly do kompaktních bagrů a nakladačů.

Pro všechny naše zaměstnance máme zcela ZDARMA zajištěné ubytování na pěkné a čisté ubytovně (pokoje většinou dvoulůžkové) včetně koupelny a WC. Na všechny směny Vás dopraví firemní svozový autobus také zcela ZDARMA.

Směnný provoz: 3 směny.

Profil kandidáta:

Pro nás je důležitá dobrá fyzická kondice, zodpovědný přístup k práci a vzorná docházka.

Před nástupem každý vážný zájemce prochází zkouškou svárů, prohlídkou závodu a důkladným zaškolením.

Nabízíme:

Průměrná měsíční mzda od 38.000 – 45.000 Kč/měs

– příplatek za odpolední směnu 6 Kč/hod

– příplatek za noční směnu 20% z průměru

– příspěvek na penzijní připojištění

– vzdělávací kurzy

– motivační bonusy

– 25 dní dovolené na kalendářní rok

– zajištěné ubytování na pěkné a čisté ubytovně

– dotované závodní stravování nebo stravenky

– svozy do zaměstnání ZDARMA

– pitný režim v celém areálu

– moderní, čisté a bezpečné prostředí a jiné.

Přiveď kamaráda nebo ho doporuč na tuto pozici a získejte odměnu 3 000 Kč!

Kontaktuj nás, nástup je možný ihned nebo dle domluvy.

Spojit se s námi můžete formou odpovědního tlačítka, nebo telefonicky na čísle zobrazit tel. číslo .

  • Pelhřimov
  • GREATWORK s.r.o. v likvidaci
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. listopadu
  • Plzeň-jih
  • HASRA s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 5. ledna
  • Mladá Boleslav
  • ZETKA - MB s.r.o.
Zveřejněno: 12. května
  • Praha
  • Nevoteam s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 30. května
  • Česká Lípa
Zveřejněno: 6. června
  • Slavičín
  • HR GROUP s. r. o. v likvidaci
Zveřejněno: 11. srpna
  • Liberec
Zveřejněno: 16. srpna
  • Bakov nad Jizerou
Zveřejněno: 19. září
  • Otrokovice
  • Zaměstnanci pro Vás s.r.o.
Zveřejněno: 21. října
Zveřejněno: 21. září
Zveřejněno: 1. listopadu
  • Krhanice
  • Základní škola Krhanice, okres Benešov
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 25. června
  • Rabyně
  • Vojenská lázeňská a rekreační zařízení,…
  • 19 500 – 23 500 Kč
  • Vlašim
  • AERON PLASTY CZ s.r.o.
  • 20 000 – 26 000 Kč
  • Benešov
  • Střední odborná škola a Střední…
  • 32 000 – 42 000 Kč
  • Mělník
  • Mepla s.r.o.
Zveřejněno: 23. července

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Příbram, Beroun, Benešov, Praha, Kladno, Rokycany, Mnichovice, okres Praha-východ, Klecany

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

AJ auto bonus bonusy Dobříš docházka IT kandidát kraj kurz kurzy měsíční mzda možnost mzda náplň práce nové penzijní připojištění pitný režim plat pojištění pozice práce prostředí průměrná příplatek připojištění příspěvek režim směny společnost společnosti stravenky stravování školení telefon ubytování vzdělávací kurzy vzor zaměstnání zdarma areál bezpečné české dar díl dovolené firemní kontakt kov měsíční motivační náplň odpovědní odpovědný oprávnění penzijní pitný pomoc PR profi případ přístup rok stroj vzdělávací kurz zájem závod