Inženýr kvality s AJ (od 35.000 Kč)

Lokalita Celá ČR
Firma SUGESTO s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Co od Vás očekáváme:

Praxe v dodavatelské kvalitě a výborná angličtina? Hledáme zkušenou posilu do týmu kvality!

Náplň práce:

  • komunikace s dodavateli
  • řešení projektů, reklamací
  • zavádění nápravných opatření, dohled nad kvalitou
  • zodpovědnost za cíle kvality, spolupráce s ostatními kolegy
  • dohled nad audity, aj.

Požadujeme:

  • praxi na pozici Inženýra kvality min. 2 roky
  • velmi dobrou znalost automotive prostředí
  • AJ na velmi dobré úrovni – nutná denní komunikace
  • znalost metod a nástrojů kvality – FMEA, PPAP, APQP, G8D, aj.

Nabízíme:

  • zajímavou práci v zahraniční firmě
  • nadstandardní mzdu s možným progresem
  • širokou škálu benefitů
  • stravování zajištěno, příspěvky na stravu
  • odborné vzdělávání, jazykové vzdělávání, aj.
  • pomoc při relokaci

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám svůj životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

  • Vinohrady, Praha
  • Don Giovanni Management s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 24. října
  • Celá ČR
  • Peter Šenkár
  • od 15 000 Kč / úkol
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. února
  • Olomouc
  • Clubbing Production s.r.o.
  • od 80 Kč / hod

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

AJ angličtina audit audity auto benefit Bor cíle den dění hledám HR inženýr IT komunikace kvality náplň práce NDA odpovědnost plat práce praxe prostředí reklama SOU společnost společnosti spolupráce stravování vzdělávání zaměstnání znalost životopis cíl dar dobro jazyk kov náplň nástroj odbor odborné osobní Ostatní pomoc PR projekt příspěvky rok řešení standard stroj tým údaj zahraniční