Hledáme lidem práci Manpower

Onsite technik

Lokalita Olomouc
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jako Onsite technik budete poskytovat lokální i vzdálenou podporu koncovým uživatelům. Budete mít na starost zajištění instalací a nastavování end-user HW a LAN HW. Mezi činnosti této práce patří také komunikace se zahraniční vzdálenou podporou.

Popis pozice:

✅ Zajištění činností spojených s IT podporou koncových uživatelů

✅ Podpora operačního systému MS a aplikací

✅ Zajištění instalací a nastavování PC/NB, MFZ/tiskárny, mobilní zařízení, doplňkové periferie

✅ Zajištění základních instalací a nastavování switchů, routerů, strukturované kabeláži

✅ Udržování operativního skladu HW a spotřebního materiálu, správa evidence IT techniky

✅ Komunikace se zahraniční vzdálenou podporou (globálními projektovými týmy, komunikace s datovými centry, globálními support týmy apod.)

Profil kandidáta:

☑️ Znalost fungování IT infrastruktury (HW/SW/sítě)

☑️ Znalost desktopových operačních systémů MS Windows a MS Office

☑️ Zkušenosti z obdobné pracovní pozice

☑️ Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

☑️ ŘP skupiny B + řidičská praxe

Nabízíme:

✅ Služební Fabie

✅ 5 týdnů dovolené

✅ 3 dny sick day/ rok

✅ Stravenky 100 Kč

✅ Po roce Penzijní připojištění – zaměstnavatel přispívá zaměstnanci ve výši dvojnásobku příspěvku zaměstnance (max. 3 % základní měsíční mzdy)

✅ Doplatek nemoci do 80 % hrubé základní mzdy

✅ Kafetérie 1 000 Kč/měsíc

✅ Vodafone zaměstnanecký program – nabídka zvýhodněných hlasových i datových tarifů

✅ Multi-sport karta

✅ Pojištění odpovědnosti z výkonu povolání hrazené zaměstnavatelem

✅ Příplatek za pohotovost víkend/svátek 20 %

✅ Příplatek za přesčas víkend/svátek 50 %

  • Hlubočepy, Praha
  • Hana Gembecová
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 25. července

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

AJ činnost den evidence HR HW IT kandidát komunikace Luže měsíc mobil mzdy nabídka náplň práce nemoc nemoci odpovědnost Office penzijní připojištění plat podpora pojištění pojištění odpovědnosti pozice práce pracovní pracovní pozice práva praxe přesčas příplatek připojištění řízení sick day sklad služební sport správa stravenky svátek tarif technik víkend Vodafone výkon zaměstnanec zaměstnavatel zkušenosti znalost anglické činnosti dny dovolené jazyk karta kov materiál měsíční mobilní náplň operační PC penzijní PR profi program projekt projektový rok řidič stav systém techniky tým uživatel zahraniční zaměstnanci zaměstnanecký zkušenost