Hledáme lidem práci Manpower

Získejte Práci Snů. Uděláme Z Vás Svářeče!

Lokalita Kadaň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Láká Vás pracovat jako svářeč, ale chybí Vám svářečský kurz? Máme nabídku přímo pro Vás!

Nabízíme možnost bezplatného absolvování svářečského kurzu s okamžitým nástupem do kmenového stavu firmy.

Popis pozice:

Připravíme Vás bezplatně na svářečský kurz, který následně u zaměstnavatele (firma Donaldson) absolvujete. Celý proces trvá 2-3 týdny a poté rovnou nastoupíte ve dvousměnném provozu.

Profil kandidáta:

Máte chuť naučit se něco nového a stát se plnohodnotným svářečem?

Naučíme Vás svářet metodou CO2, číst výkresovou dokumentaci a další užitečné věci.

Po absolvování kurzu získáte svářečské oprávnění na CO2.

Nabízíme:

Co Vám nabídneme kromě získání svářečského průkazu?

Nástup do nového zaměstnání, kde získáte zajímavou mzdu a spoustu dalších výhod.

Na co se můžete těšit:

- nástupní mzda až 27 700 Kč (22 600 Kč základ, až 4 000 Kč osobní ohodnocení, 1 100 Kč docházkový bonus)

- možnost nárůstu mzdy až na 32 600 Kč

- příspěvek na dopravu pro každého (do 15 km 300 Kč/měs., do 25 km 600 Kč/měs. atd.)

- za každou směnu 90 Kč stravenka

- týden dovolené navíc

- zákonné příplatky

  • Celá ČR
  • YELLOW POINT, spol. s r.o.
  • od 100 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. listopadu
  • Zlín
Zveřejněno: 25. listopadu
  • Jihlava
Zveřejněno: 18. ledna
  • Cheb
  • Svitavy
  • PROFI CREDIT Czech, a.s.
Zveřejněno: 23. září
  • Praha
  • PBW GROUP s.r.o.
  • 15 000 – 20 000 Kč
  • Hostivař, Praha
  • FERMAT Machine Tool, s.r.o.
  • 20 000 – 33 000 Kč
  • Chotěšov, Plzeň-jih
  • MD ELEKTRONIK spol. s r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Klatovy
  • Lorenc Logistic, s.r.o.
  • 23 000 – 29 000 Kč
  • Karlovy Vary
  • THERMAL-F, a.s.
  • od 23 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Chomutov, Ostrov, okres Karlovy Vary, Most, Karlovy Vary, Litvínov, Louny, Teplice, Sokolov

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

AJ bonus den firma hodnocení IT kandidát kurz možnost mzda mzdy náplň práce nové ohodnocení plat pozice práce příplatky příspěvek růst týden týden dovolené navíc zaměstnání zaměstnavatel získání bezplatné dny dokument dovolené firmy kov náplň navíc oprávnění osobní PR proces profi stav stravenka týdny tým