Hledáme lidem práci Manpower

Vedoucí Výroby

Lokalita Vamberk
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Rok 2019 je rokem změn, tak chytni příležitost za pačesy. Hledáme nového kolegu na pozici Vedoucího výroby do společnosti, jejíž prostředí je na hony vzdálené od automotive.

Popis pozice:

- koordinace a řízení výrobního procesu ve svěřeném úseku výroby
- analýza výrobních kroků a reportování výsledků vedení společnosti
- na starosti budete mít cca tři stovky podřízených v nepřetržitém provozu
- využívání principů Lean k zefektivnění výroby, pravidelné audity pracoviště
- sledování produktivity, KPI, analýza výrobních nákladů

Profil kandidáta:

- VŠ/SŠ vzdělání nejlépe technického směru
- zkušenosti s vedením většího týmu pracovníků ve výrobní společnosti
- angličtinu aktivně slovem i písmem – budete se účastnit mezinárodních callů
- znalost principů LEAN výhodou

Nabízíme:

- individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností
- týden dovolené navíc, závodní stravování, zvýhodněný telefonní tarif
- služební automobil
- odměny za odpracované roky ve společnosti a životní jubilea
- kurzy anglického jazyka, profesní růst a další vzdělávání

  • Praha
  • SMART Career s.r.o.
  • od 55 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. července
  • Kněževes, Praha-západ
  • PERSA, a. s.
  • 45 000 – 65 000 Kč
Zveřejněno: 23. března
  • Prostějov
  • SOUL-K morimpex s.r.o.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 2. prosince
  • Újezdeček
  • KSK - BELT, a.s.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 24. března
  • Třebešov
  • MATRIX a.s.
  • 24 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 3. ledna
  • Zlín
  • Human-Res s.r.o.
  • 35 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 19. května
  • České Budějovice
  • Wienerberger eurostroj, spol. s r. o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 19. ledna
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • STROZA s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 15. března
  • Sedlčany
  • KDS Sedlčany, nožířské výrobní družstvo
  • Lučany nad Nisou
  • ALDIT s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 30. března
  • Roztoky u Jilemnice
  • NELLY s.r.o.
  • od 120 Kč / hod
Zveřejněno: 31. srpna
  • Olomouc
  • SLAM Syndicate s.r.o.
  • 23 000 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Hartmanice, Klatovy
  • Pila Černý s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 16. září
  • Hořice na Šumavě
  • Plaschka, spol. s r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 19. prosince
  • Skuteč
  • Řeznictví a uzenářství Oldřich Čejka, s…
Zveřejněno: 20. prosince
  • Hluk
  • MION KOVO s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Dvůr Králové nad Labem
  • STROJTEX, strojírenská s.r.o.
Zveřejněno: 30. srpna
  • Žarošice
  • KELLNER s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 19. dubna
  • Sudoměřice
  • " IZOS s.r.o. "
Zveřejněno: 28. července
  • Brno
  • Hřiště 8D s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 29. června
  • Javorník, Jeseník
  • WAREX spol. s r.o.
Zveřejněno: 5. července
  • Ústí nad Labem
  • NORTH VIDEO s.r.o.
  • 21 900 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 2. srpna
  • Příbram
  • ARMO-KVH s.r.o.
Zveřejněno: 21. října
  • Příbram
  • Prádelna čistírna URAN s.r.o.
  • od 22 000 Kč
  • Sedlčany
  • STRNAD elektro s.r.o.
  • 20 000 – 22 000 Kč
  • Říčany, Praha-východ
  • Marvinpac CZ, s.r.o.
  • 18 000 – 26 000 Kč
  • Pohořelice, Brno-venkov
  • s. n. o. p. cz a.s.
  • 17 700 – 18 000 Kč
  • 17 688 – 18 000 Kč
  • Přerov
  • "Kovomont Přerov - spol. s r.o."
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Svitavy
  • Základní škola Svitavy, T.G. Masaryka 27
  • od 21 000 Kč
  • Chlístovice
  • ELTRAF, a.s.
  • od 25 000 Kč

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

analýza audit audity auto automobil den hledám hodnocení IT kandidát kurz kurzy Luže mezinárodní mobil náplň práce nové odměny ohodnocení pozice práce pracoviště pracovní pracovník prostředí růst řízení sledování služební služební auto společnost společnosti stravování tarif telefon týden týden dovolené navíc vedení vedoucí vzdělání vzdělávání zkušenosti znalost anglické dovolené finanční jazyk koordinace náklad náplň národní navíc PR proces profesní profi příležitost report rok technické tým výrobní výroby závod zkušenost životní